rozwód dobry prawnik Gdańsk

Miejsce na porady, wątpliwości, dyskusje o problemach i trudnościach.
miśka

rozwód dobry prawnik Gdańsk

Post autor: miśka »

Cześć. Chciałabym was zapytać, czy znacie może kogoś z Gdańska kto miałaby doświadczenie w przeprowadzaniu spraw rozwodowych? Niestety w niedługim czasie muszę stanąć na sali sądowej i wolałabym mieć jakieś wsparcie u boku. Będę wdzięczna za jakiekolwiek polecenia.
baśka

Re: rozwód dobry prawnik Gdańsk

Post autor: baśka »

Niestety nie mam kogo ci podpowiedzieć, ponieważ nie mieszkam w tamtych okolicach. Jedyne co ci mogę doradzić, to nie poddawaj się i kiedyś w końcu ten etap się zakończy i będziesz mogła na nowo rozpocząć swoje życie. Trzymam kciuki, żebyś ktoś podrzucił Ci jakiś konkretny namiar na kogoś sprawdzonego.
miśka

Post autor: miśka »

Niestety zgodzę się, że rozwód to naprawdę nic przyjemnego, natomiast chyba lepiej wycofać się z związku, który nie daję ci satysfakcji, niż na siłę próbować w nim tkwić. Toksycznym związkom mówimy dość. Na świecie jest tyle osób, że bez wątpienia znajdziesz dla siebie swoją nową, drugą połówkę.
żubr

Post autor: żubr »

Cześć. Z tego co wiem, to bardzo dobrym mecenasem Gdańska, który ma doświadczenie w prowadzeniu spraw rozwodowych jest mecenas Mindykowski. Sprawdźcie sobie jego ofertę http://www.mindykowski.pl/ , ponieważ według mnie, to naprawdę profesjonalny specjalista, który ma rozległą wiedzę i wieloletnie doświadczenie w tej branży.
ODPOWIEDZ