rozwód dobry prawnik Gdańsk

Miejsce na porady, wątpliwości, dyskusje o problemach i trudnościach.
miśka

rozwód dobry prawnik Gdańsk

Post autor: miśka »

Cześć. Chciałabym was zapytać, czy znacie może kogoś z Gdańska kto miałaby doświadczenie w przeprowadzaniu spraw rozwodowych? Niestety w niedługim czasie muszę stanąć na sali sądowej i wolałabym mieć jakieś wsparcie u boku. Będę wdzięczna za jakiekolwiek polecenia.
baśka

Re: rozwód dobry prawnik Gdańsk

Post autor: baśka »

Niestety nie mam kogo ci podpowiedzieć, ponieważ nie mieszkam w tamtych okolicach. Jedyne co ci mogę doradzić, to nie poddawaj się i kiedyś w końcu ten etap się zakończy i będziesz mogła na nowo rozpocząć swoje życie. Trzymam kciuki, żebyś ktoś podrzucił Ci jakiś konkretny namiar na kogoś sprawdzonego.

aktywacja nc
miśka

Re: rozwód dobry prawnik Gdańsk

Post autor: miśka »

Niestety zgodzę się, że rozwód to naprawdę nic przyjemnego, natomiast chyba lepiej wycofać się z związku, który nie daję ci satysfakcji, niż na siłę próbować w nim tkwić. Toksycznym związkom mówimy dość. Na świecie jest tyle osób, że bez wątpienia znajdziesz dla siebie swoją nową, drugą połówkę.
żubr

Re: rozwód dobry prawnik Gdańsk

Post autor: żubr »

Cześć. Z tego co wiem, to bardzo dobrym mecenasem Gdańska, który ma doświadczenie w prowadzeniu spraw rozwodowych jest mecenas Mindykowski. Sprawdźcie sobie jego ofertę http://www.mindykowski.pl/ , ponieważ według mnie, to naprawdę profesjonalny specjalista, który ma rozległą wiedzę i wieloletnie doświadczenie w tej branży.
zlo81

Re: rozwód dobry prawnik Gdańsk

Post autor: zlo81 »

Ja już jestem po rozwodzie, ale mogę z czystym sumieniem polecić Kancelarię Adwokacką Wojak Pawlak. Zatrudnienie ich było strzałem w dziesiątkę. Prawnicy z tej kancelarii są rzetelni, pomocni i podchodzą do każdej sprawy bardzo indywidualnie.
lauraa

Re: rozwód dobry prawnik Gdańsk

Post autor: lauraa »

Jak widać, bywają różne sytuacje. Dlatego warto wiedzieć - do kogo się zgłosić, jak chodzi o pomoc. Jak chodzi o sprawy karne nieletnich - to słyszałam, że niezawodne w tym kierunku świadczy Kancelaria Kopko.. Także jakby co do nich możecie się zgłosić.
Badacz

Re: rozwód dobry prawnik Gdańsk

Post autor: Badacz »

Orzeczenie o winie w procesie rozwodowym może mieć istotne konsekwencje dla ustaleń dotyczących opieki nad dzieckiem. W takich przypadkach, sąd szczegółowo analizuje, jakie rozwiązanie najlepiej służyć będzie dobru dziecka, biorąc pod uwagę zarówno przyczyny rozpadu małżeństwa, jak i aktualne warunki życiowe rodziców. Jest to czas, kiedy dokładne zrozumienie prawnych aspektów sprawy staje się kluczowe dla zapewnienia właściwej opieki nad dzieckiem. Dla osób poszukujących więcej informacji, polecam artykuł pod adresem https://ki24.info/pl/652_artykuly-spons ... dziec.html który wyjaśnia te złożone kwestie.
Brian

Re: rozwód dobry prawnik Gdańsk

Post autor: Brian »

Mogę polecić kancelarię Siiami (https://www.siiami.pl/). Miałem z nimi dobre doświadczenia przy przeprowadzeniu spraw prawnych. Profesjonalizm i wsparcie na najwyższym poziomie!
ODPOWIEDZ