odkurzacz

Miejsce na porady, wątpliwości, dyskusje o problemach i trudnościach.
tośka

odkurzacz

Post autor: tośka »

Witam. Co sądzicie o bezprzewodowych odkurzaczach? Bardzo przypadł mi do gustu roomba. Dostałam go właśnie od siostry na imieniny i jestem szczerze zachwycona. W końcu mam w domu idealnie odkurzone i co ważne świetnie radzi sobie z dywanami, więc ekstra
Marioola

Re: odkurzacz

Post autor: Marioola »

Irobot roomba Combo to mój nowy kompan w sprzątaniu :) Mamy układ idealny, on odkurza podłogę i dywany, a później myje podłogę, ja oglądam serial ;) Dużo mniej czasu zajmuje teraz sprzątanie i dużo mniej energii, bo wyodkurzanie i umycie podłóg w 80m mieszkaniu to jednak jest trochę roboty.
jasio85

Re: odkurzacz

Post autor: jasio85 »

Ja mam doświadczenie głównie z odkurzaczami piorącymi Karchera. Na codzień zajmuję się serwisem tych sprzętów i mogę z czystym sumieniem polecić zarówno do zastosowań domowych jak i profesjonalnych. Jeśli ktoś rozważa zakup odkurzacza warto zapoznać się z testem Puzzi 10/1 https://www.wypozyczalniaodkurzaczy.pl/ ... uzzi-10-1/ Jeśli jednak sprzęt jest za drogi można także rozważyć jego wynajem. Jest trochę wypożyczalni odkurzaczy piorących - w internecie bez problemu się znajdzie.
ODPOWIEDZ