Lakiery Victoria Vynn

Miejsce na porady, wątpliwości, dyskusje o problemach i trudnościach.
Awatar użytkownika
Żywia
Posty: 1
Rejestracja: 18 sty 2021, 15:18

Lakiery Victoria Vynn

Post autor: Żywia »

Co możecie mi powiedzieć na temat lakierów do paznokci marki Victoria Vynn? Oczywiście w ofercie mają też takie produkty jak baza pod lakiery hybrydowe, top czy przeróżne zdobienia. Dużo dobrego słyszałam o trwałości tych kosmetyków, ale i o ich wydajności. Uważacie, że warto zainwestować w nie do salonu stylizacji paznokci? Doradźcie :))
Tośka456

Re: Lakiery Victoria Vynn

Post autor: Tośka456 »

Wg mnie oczywiście, że warto zainwestować w produkty z Vv. Po pierwsze mają bazy, które można nosić samodzielnie. Po drugie żel budujący jest samopoziomujący i w połączeniu z bazą stylizacje trzymają się na beton. Ostatnio odkryłam Spider Gel i teraz często robię sobie manicure z pajęczynką i wg mnie to mega fajne urozmaicenie paznokci. Jakość lakierów z Victoria Vynn jest mega wysoka, a w dodatku cena nie jest jakaś z kosmosu.
Piotruś99

Re: Lakiery Victoria Vynn

Post autor: Piotruś99 »

Sporo osób zastanawia się, które lakiery kupić, a wiadomo, ze każdy słyszał o marce Victoria Vynn. Z tego co wiem to najlepiej kupować zestawy lakierów hybrydowych ponieważ jest to opłacalne, a do tego lakiery z takich zestawów są naprawdę bardzo dobrej jakości.
ODPOWIEDZ