kosmetyki naturalne

Miejsce na porady, wątpliwości, dyskusje o problemach i trudnościach.
Awatar użytkownika
fendaso
Posty: 453
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:19

kosmetyki naturalne

Post autor: fendaso »

Ostatnio na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego kliknij w ten w ten odnośnik. https://eranatura.pl
Kaśka1965

Re: kosmetyki naturalne

Post autor: Kaśka1965 »

Właśnie zastanawiam się skąd można kupić dobrej jakości rozświetlacze. Wiem, że sklepów z kosmetykami jest bardzo ale nie wiem na co zwracać uwagę przy wyborze kosmetyków. Jeśli orientujecie sie w tej kwestii to napiszcie mi kilka porad. Lepiej kupować ze sklepów internetowych czy stacjonarnych?
Tomuś92311

Re: kosmetyki naturalne

Post autor: Tomuś92311 »

Bardzo dużo osób szuka kosmetyków naturalnych, ponieważ inne kosmetyki mogą po prostu uczulić. Na stronie https://elinne.pl/pianka-oczyszczajaca-do-twarzy znajdziecie piankę do mycia twarzy, która nadaje sie idealnie do skóry wrażliwej, a poza tym wzbogacona jest w naturalny węgiel z bambusa.
Mańka

Re: kosmetyki naturalne

Post autor: Mańka »

Wiecie co, wstyd się przyznać, ale do niedawna zupełnie nie zwracałam uwagi na skład kosmetyków. Fakt, nie znałam się na tym, ale powoli nadrabiam zaległości :) Odkryłam kosmetyki Solverx, pierwszy krem poleciła mi farmaceutka, skład bardzo dobry, prosty. No i cena też powiem szczerze, bardzo przystępna. Moja skóra dobrze przyjęła zmianę pielęgnacji, twarz dawno nie była tak delikatna i przyjemna w dotyku, po prostu odpowiednio nawilżona.
Awatar użytkownika
czaka
Posty: 121
Rejestracja: 25 maja 2019, 23:44

Re: kosmetyki naturalne

Post autor: czaka »

u mnie naprawde fajnie sprawdza sie linia eco nature z bielendy ma w 99% naturalny sklad, a dzieki temu naprawde genialnie wplywa na skore. przywraca jej naturalny blask i zdrowy wyglad :) u mnie sprawdza sie dobrze ta wersja z jasminem ktora dodatkowo koi podraznienia
ODPOWIEDZ