Jak prać garnitury

Miejsce na porady, wątpliwości, dyskusje o problemach i trudnościach.
Awatar użytkownika
Margo
Posty: 45
Rejestracja: 09 kwie 2019, 11:35

Jak prać garnitury

Post autor: Margo »

Czy macie jakieś sposoby na czyszczenie garniturów? Wiem, że łatwo zniszczyć taki materiał więc może lepiej od razu oddać do pralni? Widziałam, że ta pralnia https://www.pralnia-warszawianka.pl/ z Warszawy zajmuje się czyszczeniem garniturów. Mogą nawet odebrać je z domu klienta i odwieźć. No i piorą oraz prasują koszule więc kompleksowa usług. Która opcja wg was lepsza?
ćma255

Re: Jak prać garnitury

Post autor: ćma255 »

Margo pisze: 31 gru 2020, 13:52 Czy macie jakieś sposoby na czyszczenie garniturów? Wiem, że łatwo zniszczyć taki materiał więc może lepiej od razu oddać do pralni? Widziałam, że ta pralnia https://www.pralnia-warszawianka.pl/ z Warszawy zajmuje się czyszczeniem garniturów. Mogą nawet odebrać je z domu klienta i odwieźć. No i piorą oraz prasują koszule więc kompleksowa usług. Która opcja wg was lepsza?
Czasami korzystam z różnych pralni, jednakże prasowanie lubię robić po swojemu ;P. Teraz wlaśnie też kupuje nowe żelazko i szukam dobrej deski do prasowania. Polecano mi ten sklep co do desek https://www.leifheitsklep.pl/pl-pl/pokrowce/5004.
ODPOWIEDZ