Ekologia

Miejsce na porady, wątpliwości, dyskusje o problemach i trudnościach.
Awatar użytkownika
veroni
Posty: 12
Rejestracja: 23 cze 2020, 1:57

Ekologia

Post autor: veroni »

Ekologia - to ważny dla Was temat? Czy raczej uważacie że aktywiście proekologicznie przesadzają? Ja szczerze mówiąc bardzo zwracam uwagę na to i próbuję zdobyć dla firmy certyfikat ISO 14001
Awatar użytkownika
pasquale.robel
Posty: 6
Rejestracja: 13 cze 2020, 3:24
Lokalizacja: Lublin

Re: Ekologia

Post autor: pasquale.robel »

Trzeba być świadomym zagrożeń dla środowiska, ekologia jest obecnie bardzo ważna.
Awatar użytkownika
allin
Posty: 172
Rejestracja: 04 cze 2019, 20:37

Re: Ekologia

Post autor: allin »

ja uwazam, ze ekologia to bardzo wazna kwestia, trzeba dbac o to w jakim swiecie zyjemy, to nasze wspolne dobro . dlatego wlasnie postanowilem zamontowac w domu panele fotowoltaicznie, nie dosc ze eko, to jeszcze oszczednie :) w Levadzie maja spory wybór jesli chodzi o rozmiar i wzornictwo
Awatar użytkownika
evandervort
Posty: 4
Rejestracja: 21 wrz 2020, 14:12
Lokalizacja: Szczecin

Re: Ekologia

Post autor: evandervort »

Ekologiczne podejście do życia jest bardzo ważne, trzeba dbać o naszą planetę.
Awatar użytkownika
sonia
Posty: 204
Rejestracja: 06 lis 2019, 16:03

Re: Ekologia

Post autor: sonia »

Możecie tutaj Swojska Piwniczka się kompleksowo zaopatrzyć. Mają w tym sklepie różnorodne produkty. Jest to sklep ekologiczny ze zdrową żywnością. Mają tam między innymi produkty bezglutenowe, przetwory, słodycze i wiele innych. Dzięki takim miejscom można zdrowo się odżywiać.
Kobieta
Posty: 534
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:04

Re: Ekologia

Post autor: Kobieta »

A czy staracie się również o to, aby Wasze firma była bardziej ekologiczna? Ja słyszałam, że na rynku działa na przykład taka firma jak respect energy, która pomaga we wdrożeniu w przedsiębiorstwach takich rozwiązań, które pozwolą na pozyskiwanie energii w 100% z odnawialnych źródeł ;) Jak sądzicie, czy warto nawiązać taką współpracę?
dziś

Re: Ekologia

Post autor: dziś »

Od siebie śmiało mogę wam polecić naprawdę świetną firmę, która zajmuje się ekologią: https://www.ekomeritum.pl. Zrealizujecie u nich szkolenia, pomiary, czy też badania, związane z różnorakimi elementami. Polecam jak najbardziej, ponieważ realizują pozwolenia na gospodarowanie odpadami, czy ściekami.
ODPOWIEDZ