Szkoła tuż tuż

Strony, serwisy, miejsca w sieci - polecenia, rekomendacje.
igła

Szkoła tuż tuż

Post autor: igła »

Od września dzieciaki idą do szkół. Na ostatni gwizdek udało mi się zakupić podręczniki w tej księgarni: https://www.taniaksiazka.pl/oblicza-geo ... 07752.html . Muszę przyznać, że mają bardzo tanie podręczniki. Jeżeli szukacie dobrych cen, to warto tam zajrzeć. Poza podręcznikami można kupić sporo książek.

rura cienkościenna cennik
danutuś

Re: Szkoła tuż tuż

Post autor: danutuś »

Szkoła tuż tuż , trzeba więc zaopatrzyć je w przybory szkolne . Zamówiłam dla mojej córki walizkę na kółkach 2w1 About Friends Szynszyla różowy tutaj https://www.bee.pl/ . Stelaż z kółkami posiada wysuwaną rączkę z regulacją wysokości, dzięki czemu można go łatwo dopasować nawet do wzrostu małego dziecka.
Miś77

Re: Szkoła tuż tuż

Post autor: Miś77 »

Wejdzcie na https://chocolissimo.pl i zobaczcie jaka maja super ofertę. Czekoladowe auta, smartphony, pady do gier to mega fajne propozycje na prezent z okazji rozpoczęcia szkoły czy też kolejnej klasy. Dla dzieciaków to z pewnością będzie spora frajda <3 to jest moj pomysl na slodki podarunek
ogórek809

Re: Szkoła tuż tuż

Post autor: ogórek809 »

Witam,co sądzicie o wyborze liceum? Zalezy mi na tym,by wybrac odpowiednie liceum dla swojego syna. Czy uważacie,ze tod obry pomysł? Chętnie poznam wasze opinie na ten temat https://efc.edu.pl/programy/horyzonty/j ... -technikum Co o tym sądzicie?
helisś

Re: Szkoła tuż tuż

Post autor: helisś »

Czy w szkołach u waszych dzieci obowiązują mundurki? U moich tak. Ostatnio szukaliśmy nowej firmy, która zajmie się uszyciem takich mundurków i zdecydowaliśmy się na współpracę z https://www.hero-collection.com.pl/mundury/szkolnictwo - chciałam wam ich gorąco tu polecić, bo jestesmy niezmiernie wszyscy (rodzice i dzieci) zadowoleni z jakości dostarczonych mundurków!
flisa4

Re: Szkoła tuż tuż

Post autor: flisa4 »

Uważam, że warto na spokojnie zerknąć sobie tutaj https://efc.edu.pl/programy/edukacja-inspiracja . Jest tam bowiem namiar na fundację, która oferuje różne programy edukacyjne. Dzięki temu wyrównują różnice w edukacji dzieci. Oferują wsparcie nie tylko uczniom, ale również nauczycielom.
Maćko3

Re: Szkoła tuż tuż

Post autor: Maćko3 »

Trzeba się dobrze przygotować do szkoły oczywiście, a najważniejszy wybór to sam wybór szkoły co nie. Wiadomo, że nie jest to nic prostego, szczególnie jeżeli tak jak ja mieszkacie w większych miastach i wybór jest bardzo duży. Ja byłam pewna co do jednego - do tego że zapisze córkę do prywatnej szkoły, te mają bardzo dobre oferty edukacyjne, w większości przypadków. Z Te Vizji Ochota jestem bardzo zadowolona i mogę polecić tą placówkę każdemu rodzicowi. Jest ekstra!v
ODPOWIEDZ