prime4uou.pl - opinie

Strony, serwisy, miejsca w sieci - polecenia, rekomendacje.
Awatar użytkownika
Monika1963
Posty: 1
Rejestracja: 07 maja 2021, 15:03

prime4uou.pl - opinie

Post autor: Monika1963 »

Czy ktoś z Was zna stronę prome4you? Sprawdza się? Czy rzeczywiście baza klubów walki jest u nich rzetelna? Czy można dowiedzieć się wszystkiego np. o Karate Kraków? Podzielicie się swoimi opiniami dotyczącymi tej firmy?
Łoje

Re: prime4uou.pl - opinie

Post autor: Łoje »

Tak, zdecydowanie jest to strona godna polecenia. Jakiś czas temu szukałam sprawdzonych informacji, opinii na temat szkół/kursów sztuk walki, mnie akurat interesował Kickboxing Kraków ale sporo osób bardzo chwaliło właśnie to miejsce, dlatego bez obaw. Możesz być jej pewna.
Frida

Re: prime4you.pl - opinie

Post autor: Frida »

Powiem tak, jeśli chodzi o Prime4You to mam tylko jedno zdanie na ich temat - są zdecydowanie najlepsi. Jeśli ktoś z Was planuje się zapisać właśnie na Karate Kraków to nie mają sobie równych. Dobre ceny, najlepsze podejście do klientów, a może raczej kursantów. No po prostu praca jest ich pasją i to widać.
Moskala

Re: prime4uou.pl - opinie

Post autor: Moskala »

Monika1963 pisze: ↑12 wrz 2021, 5:51 Czy ktoś z Was zna stronę prome4you? Sprawdza się? Czy rzeczywiście baza klubów walki jest u nich rzetelna?...............
Tak, zdecydowanie możesz im zaufać. Ja właśnie dzięki nim trafiłem na treningi Kickboxing Kraków, bardzo profesjonalne. Polecam każdemu.

obudowy z poliwęglanu
Awatar użytkownika
Wisława_90
Posty: 1
Rejestracja: 24 sie 2021, 6:23

Re: prime4uou.pl - opinie

Post autor: Wisława_90 »

Zapisałem się dzięki nim na KickBoxing Kraków, od zawsze wiedziałem, że jest to aktywność dla mnie. Wcześniej chodziłem już na różne treningi, ale tak naprawdę, nigdy nie trafiłem na te odpowiednie. Teraz czuję, że jestem na właściwym miejscu.
Awatar użytkownika
Lucjola95
Posty: 1
Rejestracja: 29 paź 2021, 0:37

Re: prime4uou.pl - opinie

Post autor: Lucjola95 »

Z czystym sumieniem mogę polecić stronę prime4uou.pl, jeśli ktoś z Was szuka naprawdę profesjonalnych treningów z Karate Kraków, to polecam zajrzeć właśnie do nich. I zrobić to jak najszybciej, bo podejrzewam, że po nowym roku będzie zdecydowanie więcej chętnych ;)

wiosenna kurtka męska
Awatar użytkownika
bojana1997
Posty: 1
Rejestracja: 05 wrz 2021, 15:11

Re: prime4uou.pl - opinie

Post autor: bojana1997 »

Jeśli chodzi o Karate Kraków, to jeśli zależy Wam na profesjonalnych treningach to bardzo polecam prime4you.pl Znają się na sztukach walki, wiedzą gdzie i co w trawie piszczy. Zdecydowanie polecam.
Awatar użytkownika
Krzysztofa-78
Posty: 1
Rejestracja: 30 paź 2021, 0:22

Re: prime4uou.pl - opinie

Post autor: Krzysztofa-78 »

Myślę, że jest to jedna z najlepszych baz klubów sztuk walki, zresztą, nie tylko w Krakowie. Jakiś czas temu szukaliśmy dobrego klubu dla naszego syna, a po wpisaniu w google hasła Karate Kraków wyskakiwało naprawdę sporo różnych stron i nie mogliśmy się zdecydować. Dlatego super, że tutaj mamy zestawienie wszystkich dobrych klubów w jednym miejscu.
Awatar użytkownika
Tacjana
Posty: 1
Rejestracja: 07 sie 2021, 22:01

Re: prime4uou.pl - opinie

Post autor: Tacjana »

Fakt, bardzo dobra baza klubów, ale ja powiem od siebie coś jeszcze. Mój mąż trenuje karate i widzę, że zaraził tą miłością mojego syna, którego też planujemy zapisać w najbliższym czasie na jego pierwsze treningi. Sprawdzaliśmy ostatnio jakie Worki treningowe dla dzieci są godne polecenia i wybraliśmy już jeden odpowiedni :) Porady znaleźliśmy właśnie na tej stronie.
Awatar użytkownika
Owidiusz91
Posty: 1
Rejestracja: 22 lis 2021, 6:57

Re: prime4uou.pl - opinie

Post autor: Owidiusz91 »

Wraz z Nowym Rokiem jak wiele innych osób postanowiłem zawalczyć o lepszą sylwetkę. Przede wszystkim wprowadziłem dietę, wiadomo, że to jest podstawa. No ale dodatkowo ważna jest też przecież aktywnośc fizyczna. I tutaj zdecydowałem się na bieganie i zapisałem na Karate Kraków i powiem Wam, że to była naprawdę jedna z najlepszych decyzji, polecam. :)
Awatar użytkownika
Kira-90
Posty: 1
Rejestracja: 01 lis 2021, 23:54

Re: prime4uou.pl - opinie

Post autor: Kira-90 »

Mój syn od jakiegoś czasu bardzo marzy o tym, żeby zapisać się na lekcje karate. Pewnie możecie mi polecić jakaś sprawdzoną szkółkę. Bardzo się cieszę, że trafiłam do tego wątku, więc na pewno coś uda się znaleźć w najbliższym czasie, może jeszcze przed feriami? Zobaczymy. A czy polecicie mi jakieś worki treningowe dla dzieci w wieku przedszkolnym?
Awatar użytkownika
Iwona
Posty: 1
Rejestracja: 08 paź 2021, 19:19

Re: prime4uou.pl - opinie

Post autor: Iwona »

Mój (za chwilę już) nastoletni syn zamarzył sobie, żeby zapisać się na zajęcia sportowe z karate, a że my z mężem totalnie nie jesteśmy związani z tym tematem, dlatego poszukaliśmy opinii wśród naszych najbliższych i w ten właśnie sposób dowiedzieliśmy się, że jeśli interesuje nas Karate Kraków, to warto zajrzeć właśnie na tę stronę, bo oni są specjalistami.
Awatar użytkownika
Artur1976
Posty: 1
Rejestracja: 13 lis 2021, 17:46

Re: prime4uou.pl - opinie

Post autor: Artur1976 »

No mnie ostatnio zdecydowanie mocniej zainteresował taki temat, jeśli chodzi o sztuki walki, jak Krav Maga Kraków szczerze mówiąc, jeśli chodzi o boks, a nawet odrobinę kick boxing miałem juz jakieś doświadczenie, no ale potrzebowałem jakichś nowości, dlatego padło właśnie na Krav Magę. I znów strona Prime4You okazała się najlepszym miejscem na poszukiwania.
ODPOWIEDZ