Ogrzewanie gazowe czy ....

Strony, serwisy, miejsca w sieci - polecenia, rekomendacje.
Górnik34

Ogrzewanie gazowe czy ....

Post autor: Górnik34 »

Sposobów na ogrzanie domu jest przynajmniej kilkanaście. Wybierać można spośród różnych technologii, urządzeń i rodzaju wykorzystywanego paliwa. W ogromie możliwości, warto postawić na rozwiązania ekonomiczne, bezobsługowe i przy okazji przyjazne dla środowiska naturalnego. Jakie waszym zdaniem ogrzewanie będzie najlepsze ?
basiuś

Re: Ogrzewanie gazowe czy ....

Post autor: basiuś »

Ja ostatnio zdecydowałam się na ogrzewanie gazowe w domu . O pomoc w zainstalowaniu zgłosiłam się do tej firmy tutaj http://lpgdirect.pl/ . LPG-DIRECT oferuje zarówno nowe, jak i używane zbiorniki LPG – naziemne oraz podziemne o pojemnościach 2700l, 4850l, 6400l.
Różowa Pantera

Re: Ogrzewanie gazowe czy ....

Post autor: Różowa Pantera »

Myślę ,że ogrzewanie jest najlepszym z możliwych rozwiązaniem.Jeśli uzbroimy naszą kotłownię w odpowiednie urządzenie i zostanie wszystko wykonane ze sztuką, będziemy cieszyć się bezpiecznym i tanim ogrzewaniem domu.Bardzo atrakcyjną ofertę na kotły gazowe przedstawiła firma De Dietrich - https://www.instalacjebudowlane.pl/9510 ... r=spalania .To gazowe kotły kondensacyjne z zamkniętą komorą spalania.W tym właśnie tkwi ich przewaga.
Awatar użytkownika
luizka
Posty: 207
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:44

Re: Ogrzewanie gazowe czy ....

Post autor: luizka »

A ogrzewanie na podczerwień? Myśleliście o nim? Ekologiczne, skuteczne, wydajne, idealne dla alergików - to tylko niektóre zalety. Nie ma też problemu z materiałami do wykonania takiej instalacji. Firma Cronos robi na przykład promienniki i inne akcesoria. Tu new-electric.pl można kupić ich produkty. Poczytajcie o takim sposobie ogrzewania.
Grześ

Re: Ogrzewanie gazowe czy ....

Post autor: Grześ »

Tak ja również jestem zdania, że ogrzewanie gazowe jest bardzo fajnym pomysłem i posiadam je zarówno u siebie w firmie jak i w domu. Należy także wiedzieć, że można w fajny sposób obniżyć rachunki za gaz w firmie i warto to na pewno zrobić. Wystarczy skorzystać z oferty od https://poprostuenergia.pl/gaz-dla-firmy/i jak dla mnie był to znakomity wybór.
Kobieta
Posty: 535
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:04

Re: Ogrzewanie gazowe czy ....

Post autor: Kobieta »

Same ogrzewanie to jeszcze nie wszystko. Jeśli chcecie mieć naprawdę ciepło zimą w domu, to polecam zainwestować w tak zwane kurtyny powietrzne. Możecie je zamówić na przykład w firmie https://czystyklimat.pl/122-kurtyny-powietrzne. Udzieli Wam ona również profesjonalnego doradztwa w tym zakresie.
koral

Re: Ogrzewanie gazowe czy ....

Post autor: koral »

A nie lepiej postawić na pellet? Przemyślcie wszystko bardzo dokładnie. Myślę, że dobrym rozwiązaniem jest stawianie na ekologię. Tutaj https://epellety.pl znajdziecie pellet Lava, który od lat ma te same parametry. Jest o super sprawa, bo nie trzeba zamienić ustawiań pieca.
ODPOWIEDZ