Pulsmed.com.pl - opinie

Kontuzja i co teraz? Radzimy, jak uporać się z urazami i szybko wrócić do sprawności.
Awatar użytkownika
Oktawiusz-75
Posty: 5
Rejestracja: 26 gru 2019, 17:40

Pulsmed.com.pl - opinie

Post autor: Oktawiusz-75 »

Czy słyszeliście o wykorzystywaniu komórek macierzystych w leczeniu? Ktoś ma może doświadczenie z takimi zabiegami? Słyszałem, że specjalistyczny szpital Pulsmed przeprowadza takie zabiegi, jestem ciekaw Waszych opinii.
Awatar użytkownika
iwo_87
Posty: 4
Rejestracja: 11 sty 2020, 8:29

Re: Pulsmed.com.pl - opinie

Post autor: iwo_87 »

W Pulsmed znajdziesz najlepszych lekarzy specjalistów. Trafiłem tam po poważnej kontuzji kolana. Również słyszałem o leczeniu komórkami macierzystymi. Jestem w trakcie leczenia i mam nadzieję, że wkrótce wrócę do pełnej sprawności.
Awatar użytkownika
waleria
Posty: 3
Rejestracja: 20 kwie 2020, 17:03

Re: Pulsmed.com.pl - opinie

Post autor: waleria »

A ja doceniam to, że można wykorzystać swoje komórki macierzyste do likwidowania zmarszczek. W Pulsmed przeprowadzają bardzo skuteczne zabiegi anti-aging, które pozwoliły mi odzyskać pewność siebie i młody wygląd.
Awatar użytkownika
Leona_92
Posty: 3
Rejestracja: 09 lut 2020, 4:05

Re: Pulsmed.com.pl - opinie

Post autor: Leona_92 »

Komórki macierzyste na prawdę działają. W moim przypadku okazały się bardzo pomocne przy regeneracji uszkodzonych więzadeł. Poprzedni lekarz powiedział, że muszę pożegnać się z wyczynowym uprawianiem sportu. Na szczęście okazało się, że w Pulsmedzie widzieli dla mnie szansę i dzięki temu odzyskałam pełną sprawność.
Awatar użytkownika
Natanael_84
Posty: 6
Rejestracja: 29 lis 2019, 8:58

Re: Pulsmed.com.pl - opinie

Post autor: Natanael_84 »

Mało się o tym mówi, że nasze własne komórki macierzyste pochodzące z tłuszczu, mogą nam pomóc w wielu dolegliwościach. Moja żona poddała się kilku zabiegom okulistycznym z zastosowaniem tych komórek , a wcześniej jej przypadek był diagnozowany jako nieuleczalny. Po raz kolejny okazuje się, że trzeba walczyć do końca, bo żona wyzdrowiała.
Awatar użytkownika
hadriana1985
Posty: 6
Rejestracja: 21 lut 2020, 10:40

Re: Pulsmed.com.pl - opinie

Post autor: hadriana1985 »

Zdecydowałam się na zabieg liposukcji i zaproponowano mi, że tłuszcz, który tak na prawdę mógł zostać wylany do zlewu może zostać wykorzystany przy leczeniu w przyszłości. Pomyślałam, że warto się na to zdecydować. Jeżeli nie pomogą mi w leczeniu, to będę mogła je wykorzystać do zabiegów odmładzających : ) Teraz czekają na swoją kolej ich Banku Tkanek i Komórek.
Awatar użytkownika
godfryd
Posty: 1
Rejestracja: 15 kwie 2020, 19:17

Re: Pulsmed.com.pl - opinie

Post autor: godfryd »

Nie miałem wcześniej świadomości co do możliwości wykorzystania komórek macierzystych znajdujących się w tłuszczach. Mogą pomóc nam w momencie poważnej kontuzji lub urazu powrócić do zdrowia. Mało kto o tym mówi. Na szczęście w Pulsmedzie spotkałem wykwalifikowany personel, który wszystko mi wytłumaczył. Jestem już umówiony na zabieg. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Makary1993
Posty: 1
Rejestracja: 19 wrz 2020, 16:51

Re: Pulsmed.com.pl - opinie

Post autor: Makary1993 »

No właśnie, mało kto o tym mówi, a zawsze można zabezpieczyć je Banku komórek macierzystych w Pulsmedzie, gdzie będą czekać na zapotrzebowanie :) Też zdecydowałam się już na podjęcie konkretnych kroków w tej sprawie.
Awatar użytkownika
Ulana_83
Posty: 1
Rejestracja: 06 wrz 2020, 13:21

Re: Pulsmed.com.pl - opinie

Post autor: Ulana_83 »

Na szczęście dowiedziałam się już o tym kilka lat wcześniej i udało mi się już wykorzystać swoje komórki macierzyste do zabiegu Anti-anging. Efekty są zniewalające!
Awatar użytkownika
Emir
Posty: 1
Rejestracja: 28 maja 2020, 4:28

Re: Pulsmed.com.pl - opinie

Post autor: Emir »

Wykorzystanie tkanki tłuszczowej w medycynie jest coraz popularniejsze. Szkoda, że nikt na ten temat nie informuje pacjentów. Na szczęcie w Pulsmedzie uzyskałam wszystkie niezbędne informacje na ten temat i w przyszłym tygodniu mam zabieg.
Awatar użytkownika
Ambroży1979
Posty: 1
Rejestracja: 07 cze 2020, 22:39

Re: Pulsmed.com.pl - opinie

Post autor: Ambroży1979 »

Zawsze staram się zasięgnąć opinii z wielu źródeł, ale jak dowiedziałam się o możliwości wykorzystania mojej tkanki tłuszczowej z odsysania tłuszczu to znajoma poleciła mi zadzwonić do pulsmedu, bo tutaj udzielą mi najwięcej informacji. Rzeczywiście, nie zawiodłam się i wszystkim serdecznie polecam. Ilość możliwości jest zachwycająca.
Awatar użytkownika
godzislaw-96
Posty: 1
Rejestracja: 26 maja 2020, 16:26

Re: Pulsmed.com.pl - opinie

Post autor: godzislaw-96 »

Ja w Pulsmedzie korzystam z opieki klinki leczenia otyłości i chorób metabolicznych. Mam dobrany indywidualny program leczenia, wszystkie informacje udzielane mi są kompleksowo i co najważniejsze przynosi to bardzo dobre efekty. Polecam
Awatar użytkownika
Laura
Posty: 2
Rejestracja: 23 lip 2020, 3:26

Re: Pulsmed.com.pl - opinie

Post autor: Laura »

W Pulsmedzie można przechować swoje komórki macierzyste w specjalnie przystosowanym do tego banku. To na prawdę bardzo dobra usługa, zwłaszcza że niewiele miejsc w Polsce oferuje takie możliwości.
Awatar użytkownika
Polikarp_73
Posty: 1
Rejestracja: 10 cze 2020, 23:58

Re: Pulsmed.com.pl - opinie

Post autor: Polikarp_73 »

W Pulsmed uzyskałem profesjonalną poradę, dzięki której mogłem podjąć właściwe dalsze leczenie. To na prawdziwy zespół profesjonalistów w swoim fachu. Zdecydowanie polecam!
Awatar użytkownika
Ewald
Posty: 1
Rejestracja: 02 gru 2020, 18:55

Re: Pulsmed.com.pl - opinie

Post autor: Ewald »

Ostatnio dowiedziałam się, że wykonują również zabiegi chirurgiczne na NFZ. Zaciekawiło mnie to ponieważ w najbliższym czasie muszę zgłosić się na zabieg. Jutro zadzwonię żeby dowiedzieć się więcej szczegółów.
Luśka25

Re: Pulsmed.com.pl - opinie

Post autor: Luśka25 »

To prawda. To rewelacyjna sprawa, że przeprowadzają zabiegi chirurgii ogólnej na NFZ. Sama miałam okazję mieć wykonany taki u nich, konkretnie operację pęcherzyka żółciowego. Bardzo dobra opieka lekarsko-pielęgniarska, z czystym sumieniem polecam PULSMED.
Patryś

Re: Pulsmed.com.pl - opinie

Post autor: Patryś »

Warto przechowywać swoje komórki macierzyste, tym bardziej że wystarczy pobrać je raz i można w banku przechować je do końca życia. Pulsmed to świetny bank komórek macierzystych, profesjonalny. Od razu po pobraniu uzyskują gotowe preparaty do użytku. To naprawdę może uratować życie.
bożena

Re: Pulsmed.com.pl - opinie

Post autor: bożena »

Polecam Pulsmed. Wśród bogatej oferty medycznej mają również bank komórek macierzystych. Warto przechowywać swoje komórki, które można wykorzystać na naprawdę wiele sposobów. Jednym z nich jest na pewno operacja plastyczna piersi , np. Lipmodeling piersi, gdzie podaje się do piersi tłuszcz wzbogacony o komórki macierzyste ADSC wyodrębnione z własnej tkanki tłuszczowej.
Leriń

Re: Pulsmed.com.pl - opinie

Post autor: Leriń »

Długo nie interesowało mnie coś takiego jak bank komórek macierzystych , wydawało mi się, że to raczej sprawa z kategorii SF, a dla zwykłego człowieka to coś tajemniczego, niedostępnego i nieprzydatnego. Zmieniłam zdanie. Zdeponowałam komórki. Warto zabezpieczyć się na przyszłość.

szafka rtv biała wysoki połysk
mańka

Re: Pulsmed.com.pl - opinie

Post autor: mańka »

Nie da się ukryć, że terapia komórkami macierzystymi to przyszłość medycyny. Ale taki właśnie jest Szpital PulsMed. Nowocześni, otwarci na potrzeby pacjentów. Bardzo sobie chwalę.
Lidkań

Re: Pulsmed.com.pl - opinie

Post autor: Lidkań »

Badania laboratoryjne w tej placówce są na wysokim poziomie. Dokładne, szybkie wyniki. Laboratorium jest częścią placówki, tak więc próbki nie są nigdzie wysyłane. To poprawia ich bezpieczeństwo i wiarygodność badań.
Istriś

Re: Pulsmed.com.pl - opinie

Post autor: Istriś »

Polecam, to świetny i nowoczesny szpital. Zarówno jeśli chodzi o atmosferę, zabiegi, wykwalifikowany personel. Kilkukrotnie byłam ich pacjentką i jeśli będzie taka potrzeba, to na pewno ponownie będę się leczyć właśnie w tej placówce. . .
Juśka

Re: Pulsmed.com.pl - opinie

Post autor: Juśka »

Uważam, że PulsMed, naprawdę rewelacyjna klinika. Podejście do pacjenta zasługuje na medal, szybkie terminy, brak kolejek. I opieka na najwyższym poziomie. Jestem bardzo zadowolona. Mają również bank komórek macierzystych. Co jest naprawdę fenomenem.
Ołwa

Re: Pulsmed.com.pl - opinie

Post autor: Ołwa »

Bardzo polecam ten szpital. Naprawdę liczą się dla nich potrzeby pacjentów. Dla mnie wielkim plusem jest to, że można się u nich zarejestrować również online, to ogromna oszczędność czasu dla pacjentów. Można u nich zrobić nawet badania densytometryczne. .
Awatar użytkownika
Eryka1982
Posty: 9
Rejestracja: 17 lip 2019, 3:08

Re: Pulsmed.com.pl - opinie

Post autor: Eryka1982 »

Cieszę się że jest coś takiego jak Bank komórek macierzystych. To przyszłość medycyny. Powinno się to rozpropagować jak najbardziej. Każdy powinien mieć możliwość skorzystania z takiego banku. Ja bardzo polecam Pulsmed.
Słonko

Re: Pulsmed.com.pl - opinie

Post autor: Słonko »

I ja podpisuję się pod wszystkimi powyższymi, pozytywnymi opiniami. Szpital jest naprawdę godny polecenia, u nich można poczuć, że naprawdę najważniejsze jest dla nich dobro pacjenta. Nowoczesne, bardzo dobrze wyposażone gabinety, lekarze i pielęgniarki naprawdę sympatyczni. Nie mam się do czego przyczepić.
Łania

Re: Pulsmed.com.pl - opinie

Post autor: Łania »

Szczerze powiem, że chirurgia szczękowa jest u nich na najwyższym światowym poziomie. Bardzo się cieszę, że to właśnie oni zajęli się mną po wypadku. Można powiedzieć, że "zostałam poskładana". Wiem też, że w części zabiegów wykorzystują komórki macierzyste, to świadczy o tym, jaka to nowoczesna klinika.
Awatar użytkownika
alina1992
Posty: 7
Rejestracja: 16 kwie 2020, 11:38

Re: Pulsmed.com.pl - opinie

Post autor: alina1992 »

Warto dodać, że Pulsmed to również klinika chirurgii plastycznej i ja trafiłam do nich właśnie na operację plastyczną, z polecenia. Jestem zadowolona, wszystko na najwyższym poziomie.
Awatar użytkownika
Agnieszka-87
Posty: 2
Rejestracja: 02 gru 2020, 16:51

Re: Pulsmed.com.pl - opinie

Post autor: Agnieszka-87 »

Bardzo długo szukałam dobrego specjalisty z laryngologii. Jakiś czas temu usłyszałam o klinice Pulsmed i o tym, że własnie u nich przyjmuje rewelacyjny lekarz laryngolog. I ja to potwierdzam, na konsultację jeżdżę z innego miasta.
Kamiłana

Re: Pulsmed.com.pl - opinie

Post autor: Kamiłana »

Oktawiusz-75 pisze: ↑06 lip 2020, 9:35 Czy słyszeliście o wykorzystywaniu komórek macierzystych w leczeniu? Ktoś ma może doświadczenie z takimi zabiegami? Słyszałem, że specjalistyczny szpital Pulsmed przeprowadza takie zabiegi, jestem ciekaw Waszych opinii.
Bardzo nowoczesny szpital, co ważne, nastawiony na dobro pacjenta. Widać, że to jest dla nich naprawdę sprawa priorytetowa. Dodatkowym plusem dla nich jest to, że mają w ofercie takie rozwiązania, jak terapia komórkami macierzystymi.
Połka

Re: Pulsmed.com.pl - opinie

Post autor: Połka »

Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę z tego, że w ofercie kliniki Pulsmed jest również chirurgia plastyczna między innymi właśnie z wykorzystaniem komórek macierzystych. Niewiele klinik ma to w ofercie, oni naprawdę są nastawieni na nowoczesne rozwiązania. Klinika godna polecenia.
Pętla

Re: Pulsmed.com.pl - opinie

Post autor: Pętla »

Przychodnia, a właściwie klinika, którą naprawdę mogę polecić każdemu. Jestem ich pacjentką od jakiegoś czasu, a ostatnio zauważyłam, że mają w swojej ofercie nawet profesjonalny masaż leczniczy. Chodzę regularnie, w końcu odczuwam ogromną ulgę w moich plecach, które były mocno spięte.
Ańka

Re: Pulsmed.com.pl - opinie

Post autor: Ańka »

Oktawiusz-75 pisze: ↑06 lip 2020, 9:35 Czy słyszeliście o wykorzystywaniu komórek macierzystych w leczeniu? Ktoś ma może doświadczenie z takimi zabiegami? Słyszałem, że specjalistyczny szpital Pulsmed przeprowadza takie zabiegi, jestem ciekaw Waszych opinii.
Tak, jeśli chodzi komórki macierzyste w medycynie to jest to temat dość nowy, ale właśnie klinika Pulsmed jest naprawdę nowoczesnym i nastawionym na takie rozwiązania miejscem.
Awatar użytkownika
ernesta1974
Posty: 1
Rejestracja: 18 sty 2021, 16:24

Re: Pulsmed.com.pl - opinie

Post autor: ernesta1974 »

Powiem szczerze, że mam średnie doświadczenia z różnymi placówkami medycznymi, jednak jeśli chodzi o szpital w Łodzi Pulsmed, to z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że to jest miejsce, które polecam każdemu pacjentowi. U nich naprawdę można odczuć, że jest się pod dobrą, fachową opieką.
Awatar użytkownika
oliwia92
Posty: 1
Rejestracja: 17 cze 2021, 4:44

Re: Pulsmed.com.pl - opinie

Post autor: oliwia92 »

Ogromnie cieszy mnie to, że mamy u nas w Łodzi taki nowoczesny szpital. Trafiłam do nich na leczenie uszkodzenia nerwu wzrokowego z wykorzystaniem komórek macierzystych, naprawdę jeszcze niewiele miejsc w naszym kraju wykonuje takie nowoczesne zabiegi. Oni naprawdę się na tym znają.
Diańka

Re: Pulsmed.com.pl - opinie

Post autor: Diańka »

Też podpisuję się pod pozytywnymi opiniami na temat kliniki Pulsmed, ich świetnemu, bardzo profesjonalnemu podejściu do pacjenta. Jest to klinika otwarta na potrzeby pacjenta, to zdecydowanie. Są otwarci, panuje tam świetna atmosfera. No i nowoczesne rozwiązania, jak właśnie komórki macierzyste wykorzystywany w chirurgii plastycznej czy medycynie estetycznej.
Żółw

Re: Pulsmed.com.pl - opinie

Post autor: Żółw »

Mam pytanie do osób, które prowadzą własne kliniki czy gabinety medyczne. Mianowicie, chciałabym się dowiedzieć jaki program do gabinetu będzie najlepszym wyborem? Myślicie, że warto postawić na ten od RSQ Physio? Widziałam, że mają wiele zadowolonych klientów na swoim koncie, dlatego pną początku pomyślałam właśnie o nich. Dajcie znać :)

mircen
Awatar użytkownika
Agnieszka
Posty: 3
Rejestracja: 21 lip 2020, 16:58

Re: Pulsmed.com.pl - opinie

Post autor: Agnieszka »

Po ciąży został mi nadmiar skóry na brzuchu oraz bardzo szpecące rozstępy. Próbowałam różnych metod "kosmetycznych", ale dopiero operacja rozstępów brzucha w klinice Pulsmed poprawiła komfort mojego życia.
Awatar użytkownika
Babeta_81
Posty: 3
Rejestracja: 08 kwie 2020, 12:49

Re: Pulsmed.com.pl - opinie

Post autor: Babeta_81 »

Nie da się ukryć, że jest to naprawdę nowoczesna klinika nastawiona na zdrowie i dobro pacjenta. Chociażby to, że mają bank komórek macierzystych świadczy o tym, jak nowoczesne rozwiązania stosują
Nińa

Re: Pulsmed.com.pl - opinie

Post autor: Nińa »

Jakoś nie chce mi się wierzyć, że ktokolwiek, kto kiedyś był pacjentem kliniki Pulsmed, mógłby powiedzieć coś negatywnego na jej temat. Warto powiedzieć, że jest to też naprawdę nowoczesna klinika medycyny estetyczne i plastycznej. Oferują sporo zabiegów.
Deniśka

Re: Pulsmed.com.pl - opinie

Post autor: Deniśka »

Co ja mogę jeszcze napisać, po poprzednich naprawdę pozytywnych opiniach na temat kliniki Pulsmed - moja opinia jest również jak najbardziej pozytywna. To jest naprawdę nowoczesna, profesjonalna klinika nastawiona na dobro i zdrowie pacjenta. Chociażby fakt, że posiadają bank komórek macierzystych świadczy o tym, jak nowocześni są.
Jęcia

Re: Pulsmed.com.pl - opinie

Post autor: Jęcia »

Swoją przygodę z kliniką Pulsmed, zaczęłam od zabiegu plastycznego, ale na pewno na dłużej zostanę z nimi. To jest świetna klinika chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej, mają naprawdę sporo zabiegów - jeśli planujecie zabiegi zakresu chirurgii plastycznej brzucha, nosa czy piersi, to tylko u nich.
Całenia

Re: Pulsmed.com.pl - opinie

Post autor: Całenia »

Oktawiusz-75 pisze: ↑06 lip 2020, 9:35 Czy słyszeliście o wykorzystywaniu komórek macierzystych w leczeniu? Ktoś ma może doświadczenie z takimi zabiegami?
To fakt, że jeśli chodzi o takie zabiegi, to w Pulsmed pracują prawdziwi specjaliści. Mają na miejscu [url=https://pulsmed.com.pl/bank-tkanek-i-ko ... erzystych/]bank komórek macierzystych/url]. Są zwolennikami nowoczesnych rozwiązań. Polecam tę klinikę.
Zuzanna

Re: Pulsmed.com.pl - opinie

Post autor: Zuzanna »

Tak się składa, że moje zdrowie jakiś czas temu dość mocno się pokomplikowało, bardzo szybko trzeba było szukać lekarza neurochirurga. I cieszę się, że trafiłam właśnie do Pulsmed, dlatego, że neurochirurgia w tym szpitalu jest na naprawdę wysokim poziomie, stosują bardzo nowoczesne rozwiązania.
Tenesia

Re: Pulsmed.com.pl - opinie

Post autor: Tenesia »

Uważam, że powinno być zdecydowanie więcej takich placówek medycznych, takich szpitali, przychodni, takich klinik jak klinika Pulsmed. Ja naprawdę czułam, że jestem pod najlepszą możliwą opieką, jestem wdzięczna losowi, że wykonują operacje chirurgiczne, z zakresu, którego potrzebowałam.
Nalia

Re: Pulsmed.com.pl - opinie

Post autor: Nalia »

Oktawiusz-75 pisze: ↑06 lip 2020, 9:35 Czy słyszeliście o wykorzystywaniu komórek macierzystych w leczeniu? Ktoś ma może doświadczenie z takimi zabiegami?
Tak, to prawda, że Pulsmed ma w ofercie zabiegi z wykorzystaniem komórek macierzystych. Jeśli chodzi o komórki macierzyste to jest to naprawdę nowoczesna metoda, ale taki właśnie jest ten szpital. Nowoczesny i nastawiony na dobro pacjenta.

medalik srebrny
ODPOWIEDZ