Naderwane więzadło w kolanie

Kontuzja i co teraz? Radzimy, jak uporać się z urazami i szybko wrócić do sprawności.
Awatar użytkownika
Jagoda
Posty: 7
Rejestracja: 10 sty 2019, 15:13

Naderwane więzadło w kolanie

Post autor: Jagoda »

Halo halo,
czy są tu osoby, które miały naderwane więzadło w kolanie i teraz mają trudności z całkowitym wyprostowaniem nogi? Zaczęłam się rolować i rozciągać wg zaleceń fizjo i mam nadzieję, że to pomoże... Jakie są Wasze doświadczenia?
Awatar użytkownika
Gragi43
Posty: 3
Rejestracja: 22 kwie 2019, 23:53

Re: Naderwane więzadło w kolanie

Post autor: Gragi43 »

Ciężki mi się tutaj określić. Nie jest to moja dziedzina.
To tylko jakieś frazesy, które powtarza w kółko z uporem, jakby od tego mogły stać się absolutną prawdą.
Awatar użytkownika
Cytrynka
Posty: 108
Rejestracja: 10 mar 2019, 23:41

Re: Naderwane więzadło w kolanie

Post autor: Cytrynka »

Oj, dobry specjalista to niezbędna sprawa. W Warszawie ja polecam Wam udac się do Rex Medica Sport. Mają tam dobrych ortopedów i rehabilitantów. A i pełną diagnostykę u nich wykonać można.
Awatar użytkownika
vegis
Posty: 111
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:43

Re: Naderwane więzadło w kolanie

Post autor: vegis »

Jeśli chodzi o problemy z kolanem to tu https://carolina.pl/klinika-ortopedii-i ... -stawowej/
można poczytać jakie są objawy i jak wygląda leczenie. W każdym razie my tutaj na forum nie pomożemy, i tak jest konieczna wizyta u lekarza
Awatar użytkownika
nowaczka
Posty: 10
Rejestracja: 25 cze 2019, 8:41

Re: Naderwane więzadło w kolanie

Post autor: nowaczka »

a może warto pomyśleć o czymś naprawdę skutecznym czyli o magnetoterapii. Ale nie trzeba od razu wydawać majątku i chodzić na drogie rehabilitacje bo jest możliwość radzenia sobie w domu z takimi problemami a mam na myśli tutaj urządzenie biomag. Pole magnetyczne dociera do najgłębszych zakamarków naszego organizmu, oddziałując na elektryczny ładunek komórek, stymulując zachodzące w nich procesy życiowe
Awatar użytkownika
ectatend
Posty: 8
Rejestracja: 18 lut 2020, 13:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Naderwane więzadło w kolanie

Post autor: ectatend »

Przejdz się do https://evitalrehabilitacja.pl/rehabilitacja-doroslych/. Ostatnio zapisałam tam swojego męza i po kilku tygodniach jest jak nowo narodzony !
V73ydkję

Re: Naderwane więzadło w kolanie

Post autor: V73ydkję »

nowaczka pisze: ↑11 lip 2019, 10:40 a może warto pomyśleć o czymś naprawdę skutecznym czyli o magnetoterapii. Ale nie trzeba od razu wydawać majątku i chodzić na drogie rehabilitacje bo jest możliwość radzenia sobie w domu z takimi problemami a mam na myśli tutaj urządzenie biomag. Pole magnetyczne dociera do najgłębszych zakamarków naszego organizmu, oddziałując na elektryczny ładunek komórek, stymulując zachodzące w nich procesy życiowe
nawet o tym nie słyszałam.
-
gruzler.pl
ODPOWIEDZ