Najlepsze miejsce do ćwiczenia Jogi

Joga leczy duszę i wzmacnia ciało. To wątek dla początkujących i bardziej zaawansowanych joginów, dla szukających metody na relaks, ale i sposobów na rozwój osobisty.
Awatar użytkownika
Karolina
Posty: 11
Rejestracja: 04 sty 2019, 13:28

Najlepsze miejsce do ćwiczenia Jogi

Post autor: Karolina »

Jakie według Was jest najlepsze miejsce do ćwiczenia jogi? Zastanawiam się czy lepiej trenować w zorganizowanej grupie czy w domu korzystając z internetu.
Awatar użytkownika
Ania21
Posty: 12
Rejestracja: 21 mar 2019, 14:35

Re: Najlepsze miejsce do ćwiczenia Jogi

Post autor: Ania21 »

Ja bardzo lubię ćwiczyć z portalem yogi. Mam spokój, ciszę w domu, zapalam ulubione świeczki. Na portalu jest dużo ciekawych filmików, instruktorzy dokładnie tłumaczą asany. Jednak raz na jakiś czas idę na profesjonalne zajęcia do szkoły jogi, żeby nieco skorygować swoje błędy. Obrazek Powodzenia!
żabek
Posty: 149
Rejestracja: 29 mar 2019, 0:02

Re: Najlepsze miejsce do ćwiczenia Jogi

Post autor: żabek »

nigdy nie próbowałam, ale może warto spróbować;
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 190
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:21

Re: Najlepsze miejsce do ćwiczenia Jogi

Post autor: Bodzio12 »

Jeśli poszukujecie idealnej maty do ćwiczeń jogi to polecam zamawiać na stronie Kauczukowa Mata do jogi est ktoś zainteresowany to na pewno tutaj kupicie idealną mate bo maja ogromny wybór. Polecam zajrzeć na stronę. Mata jest przydatna ona sprawia że czujemy się komfortowo i bezpiecznie.
Awatar użytkownika
Spinka
Posty: 14
Rejestracja: 23 cze 2019, 20:16

Re: Najlepsze miejsce do ćwiczenia Jogi

Post autor: Spinka »

wciąż się zastanawiam czy warto zacząć
Awatar użytkownika
fendaso
Posty: 453
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:19

Re: Najlepsze miejsce do ćwiczenia Jogi

Post autor: fendaso »

Przeczytajcie co o tym pisza specjaliści w tej dziedzinie http://zdrowienaj.com.pl/co-musimy-wied ... iu-viagry/
Awatar użytkownika
Gandalf
Posty: 4
Rejestracja: 13 maja 2020, 21:23

Re: Najlepsze miejsce do ćwiczenia Jogi

Post autor: Gandalf »

Obecnie jest to chyba własna sala gimnastyczna :)
Awatar użytkownika
kasia14
Posty: 52
Rejestracja: 07 paź 2019, 21:35

Re: Najlepsze miejsce do ćwiczenia Jogi

Post autor: kasia14 »

Ja wolę zdecydowanie ćwiczyć jogę w domowym zaciszu to jest moje hobby. Ostatnio dokupiłam sobie piłkę do ćwiczeń 3 kg. Zamówiłam ją z tej strony tutaj https://www.marbo-sport.pl/product-pol- ... tline.html . Piłka taka jest uniwersalnym przyrządem treningowym na przykład do jogi, fitnessu lub aerobiku.
LaraCroft
Posty: 7
Rejestracja: 09 cze 2020, 17:38

Re: Najlepsze miejsce do ćwiczenia Jogi

Post autor: LaraCroft »

zdecydowanie w grupie jest lepiej :) a poza tym jak się ćwiczy obok trenera to ten ma szansę coś nam podpowiedzieć, podejść i nas poprawić itp.
Awatar użytkownika
Korol
Posty: 3
Rejestracja: 11 cze 2020, 21:24

Re: Najlepsze miejsce do ćwiczenia Jogi

Post autor: Korol »

W grupie lepiej, ale takiej maks kilkuosobowej
Awatar użytkownika
podrzutek
Posty: 491
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:29

Re: Najlepsze miejsce do ćwiczenia Jogi

Post autor: podrzutek »

Serdecznie polecam każdemu, kto trenuje zweryfikować tą stronkę: https://shoperly.pl/pl/hamaki-brazylijskie-266/ - tutaj akurat hamaki. Natomiast mają w swojej ofercie mnóstwo bardzo dobrego sprzętu do ćwiczeń.
Awatar użytkownika
kraska
Posty: 86
Rejestracja: 01 lip 2019, 13:55

Re: Najlepsze miejsce do ćwiczenia Jogi

Post autor: kraska »

Miejsce do ćwiczenia podobno jest bardzo ważne i najlepiej teraz jest ćwiczyć w domu, interesuje mnie też medytacja dla początkujących bo chciałabym się nauczyć też i tego ale chciałabym żeby ktoś mi wytłumaczył dokładnie o co w tym chodzi :)
Awatar użytkownika
Rubi7vy
Posty: 1
Rejestracja: 04 wrz 2020, 12:54

Re: Najlepsze miejsce do ćwiczenia Jogi

Post autor: Rubi7vy »

ja zaczynałam trenować w domu.
-
zlecenia budowlane oferteo
Awatar użytkownika
Moskwa
Posty: 3
Rejestracja: 09 wrz 2020, 23:20

Re: Najlepsze miejsce do ćwiczenia Jogi

Post autor: Moskwa »

Samemu to się nie da nauczyć jogi

---
galeria w Rzeszowie
Awatar użytkownika
Anita
Posty: 4
Rejestracja: 13 wrz 2020, 22:27

Re: Najlepsze miejsce do ćwiczenia Jogi

Post autor: Anita »

Dokładnie, joga to tylko pod okiem instruktora
Awatar użytkownika
Graba
Posty: 4
Rejestracja: 15 wrz 2020, 21:59

Re: Najlepsze miejsce do ćwiczenia Jogi

Post autor: Graba »

Joga na dłuższą metę jest nudna ;)
Myroń

Re: Najlepsze miejsce do ćwiczenia Jogi

Post autor: Myroń »

Na pewno kluczowy jest wybór dobrej jakości antypoślizgowej maty do ćwiczenia Jogi bo miejsce można sobie zawsze znaleźć, jeśli chodzi o sam wybór to polecam sprawdzić wersję https://vitolog.pl/sport-i-turystyka/si ... c-61-x-173 która sprawdza się naprawdę fajnie. Ma odpowiedni rozmiar 61 X 173 i grubości 3 mm. Dla mnie w wersji czarnej optymalna :D
tośia19909

Re: Kuchnia i akcesoria

Post autor: tośia19909 »

Ania21 pisze: ↑21 mar 2019, 15:28 Ja bardzo lubię ćwiczyć z portalem yogi. Mam spokój, ciszę w domu, zapalam ulubione świeczki. Na portalu jest dużo ciekawych filmików, instruktorzy dokładnie tłumaczą asany. Jednak raz na jakiś czas idę na profesjonalne zajęcia do szkoły jogi, żeby nieco skorygować swoje błędy. Obrazek Powodzenia!
połamiania nóg haha :)-
Jak długo trenujesz?
-
aborcja Czechy
żelka

Re: Najlepsze miejsce do ćwiczenia Jogi

Post autor: żelka »

Niezależnie jakie ćwiczenia wykonujemy podstawą jest bezpieczeństwo. Można o nie zadbać stosując odpowiednie materiały na podłoże, antypoślizgowe przede wszystkim. Na stronie https://powerrubber.com/kat/mata-antyposlizgowa/ macie szeroki wybór mat, które sprawdzą się w warunkach domowych, szkołach, siłowniach itp. To już są takie profesjonalne maty, zdecydowanie godne uwagi.
ODPOWIEDZ