Joga nad morzem

Joga leczy duszę i wzmacnia ciało. To wątek dla początkujących i bardziej zaawansowanych joginów, dla szukających metody na relaks, ale i sposobów na rozwój osobisty.
Weśka

Joga nad morzem

Post autor: Weśka »

Niedawno weszłam w ten świat jogi, ale żałuję, że tak późno, bo naprawdę jest to świetna sprawa. Działa pozytywnie nie tylko na ciało, ale też na umysł. Mam zamiar wyjechać na jakiś obóz jogi, widziałam, że takie są organizowane na przykład nad morzem. Póki co, wybieram się we wrześniu we własnym zakresie do Krynicy Morskiej, znalazłam bardzo fajny nocleg w krynicy morskiej blisko morza i będę praktykować jogę we własnym zakresie.
Miśka

Re: Joga nad morzem

Post autor: Miśka »

Do jogi warto sobie też kupić porządną matę antypoślizgową i jeśli akurat chodzi o sam wybór odpowiedniej wersji to polecam sprawdzić wersję z jakiej sama korzystam czyli https://vitolog.pl/sport-i-turystyka/si ... c-61-x-173 antypoślizgowa, wykonana z wysokiej jakości pianki PVC i rozmiarze 61 x 173 cm oraz grubosci 3mm, jak najbardziej daje radę ;)
Awatar użytkownika
fitka
Posty: 277
Rejestracja: 06 lis 2019, 16:02

Re: Joga nad morzem

Post autor: fitka »

Jak zamierzacie dojechać nad morze? Ja mieszkam w małopolsce, więc jak sami widzicie - mam kawał drogi. Poczatkowo myślałam o podróży pociągiem, ale chyba jednak wynajem samochodów Kraków będzie znacznie lepszym wyborem. Koleżanka ich poleca, bo mają najniższe ceny. Korzystaliście kiedyś z ich usług?
Kobieta
Posty: 534
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:04

Re: Joga nad morzem

Post autor: Kobieta »

A skoro już jesteśmy przy temacie jogi, to w jakie akcesoria warto się zaopatrzyć Waszym zdaniem zaczynając swoją przygodę z tymi ćwiczeniami? Czy warto kupić na przykład koło do jogi? Korzystacie z takich kół? Ja zaczynam się tym interesować, ponieważ żyję w stresie, a słyszałam, że joga ma dobroczynne działanie nie tylko na ciało, ale również na umysł, pomaga się wyciszyć. Jak na Was takie ćwiczenia działają? Ile razy w tygodniu ćwiczycie jogę? Kiedy zaczęliście odczuwać pierwsze efekty?
alek8411

Re: Joga nad morzem

Post autor: alek8411 »

A można z czegoś takiego skorzystać? Są jakieś konkretne zajęcia? Nie ukrywam, że zależy mi na tym, aby korzystać z fajnych miejsc i aktywności będąc na wakacjach.
ODPOWIEDZ