własna firma

Masz ochotę pogadać o czymś poza zdrowiem i sportem? Chcesz się podzielić swoimi zainteresowaniami? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
maryjka
Posty: 69
Rejestracja: 23 sie 2020, 14:27

własna firma

Post autor: maryjka »

Mam dość mały biznes, gdzie większość spraw ogarniam sama, a jedynie gdzie mam wsparcie to w reklamie. Tu nawiązałam współprace z ludźmi od http://psrimm.pl/ którzy od lat siedzą w marketingu internetowym. Mają dzięki temu doświadczenie w wielu branżach, więc wiedzieli jak mi pomóc. Nie tylko zbudowali bardziej pozytywny wizerunek marki, ale również popracowali nad wpadkami wizerunkowymi, dzięki czemu mam znacznie większą ilość wyświetleń strony mojej firmy.

Awatar użytkownika
dedef
Posty: 303
Rejestracja: 22 mar 2019, 18:14

Re: własna firma

Post autor: dedef »

Własna firma budowlana to przede wszystkim miejsce, w którym zadbasz o jakość sowich działań, a także pozwolisz na polepszanie swojej oferty. W tym wypadku liczy się przede wszystkim wykorzystanie jak najlepszego i najszerszego zakresu działań. W tym wypadku http://www.instant.com.pl/ czyli wynajem podnośników nożycowych Gdańsk to świetna sprawa dla wszystkich osób działających w tym obszarze.

Sepantowśki

Re: własna firma

Post autor: Sepantowśki »

Teraz to musi być jakiś dobry pomysł na taki biznes, bo inaczej może być bardzo ciężko się utrzymać. Na pewno nie szedłbym w żadną gastronomię ani nic z tym związanego, wiadomo że teraz non stop wprowadzają lockdwony, więc na pewno nie będzie to dobry pomysł...

ODPOWIEDZ