Wakacje a ubezpiecznie

Masz ochotę pogadać o czymś poza zdrowiem i sportem? Chcesz się podzielić swoimi zainteresowaniami? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Anoda91
Posty: 5
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:07

Wakacje a ubezpiecznie

Post autor: Anoda91 »

Co wiecie na ten temat. Ja przeczytałem ten artykuł https://www.polisaturystyczna.pl/poradn ... -wycieczke i muszę przyznać, że jestem całkiem dobrze poinformowany. Polecam każdemu kto wybiera się na wakacje za granicę!
Kobieta
Posty: 534
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:04

Re: Wakacje a ubezpiecznie

Post autor: Kobieta »

A skoro jużo wakacjach mowa, to co robicie podczas wyjazdu na urlop ze swoimi zwierzakami? Zabieracie je ze sobą? Mój pies źle znosi podróże, więc wolę g zawsze zostawić w specjalnym hotelu dla psów "U Zoopsychologa" pod Warszawą, gdzie ma zapewnione bardzo dobre warunki i profesjonalną opiekę. A Wy co sądzicie o korzystaniu z usług takich miejsc?
Awatar użytkownika
Anita.Jone
Posty: 5
Rejestracja: 08 maja 2019, 18:55

Re: Wakacje a ubezpiecznie

Post autor: Anita.Jone »

Dobre, sprawdzone oferty są zawsze tutaj mile widziane. Liczę na dalszą współpracę!
Uwierzcie mi. Uwierzcie. Nigdy nie zdradziłem Jamesa i Lily. Wolałbym umrzeć, niż ich zdradzić.
Awatar użytkownika
iguana
Posty: 5
Rejestracja: 09 maja 2019, 16:46

Re: Wakacje a ubezpiecznie

Post autor: iguana »

Dokładnie tak! Sprawdzone oferty macie tutaj https://www.ubezpieczeniaonline.pl/rank ... cie/0.html . Ranking składa się tylko z największych ubezpieczalni znanych w całym kraju.
Widzę przeszłość wyraźniej niż teraźniejszość. Przecież to, co jest nabiera sensu dopiero, gdy minie.
Awatar użytkownika
eliwraa
Posty: 176
Rejestracja: 19 sty 2019, 12:04

Re: Wakacje

Post autor: eliwraa »

No, a jakie polecacie atrakcje dla dzieci województwo mazowieckie? Dokładnie interesowałby mnie fajne atrakcje w okolicy Warszawy. Słyszałam, że warto odwiedzić przykładowo Park Rozrywki dla rodzin z dziećmi Farma Iluzji. Czy to prawa? Czy ktoś z was był może już tam? Może moglibyście podzielić się ze mną wrażeniami?
żabek
Posty: 149
Rejestracja: 29 mar 2019, 0:02

Re: Wakacje a ubezpiecznie

Post autor: żabek »

Dzieci to też warto żeby Szlak Piastowski zobaczyły, jest co zwiedzać. Moja córka była nie tak dawno w tamtych stronach na zielonej szkole w ośrodku Wiktorowo. Piękne miejsce, zieleni wszędzie dużo, jeziorko. Dużo różnych zajęć w ośrodku i wycieczki do tego. Z tego co się orientuję, to można tam też pobyt wakacyjny zorganizować czy obóz sportowy. A warto, bo dzieciaki zachwycone wróciły.
Awatar użytkownika
Saskia
Posty: 40
Rejestracja: 09 kwie 2019, 10:21

Re: Wakacje a ubezpiecznie

Post autor: Saskia »

Ubezpieczenie na wakacjach to podstawa - czy w kraju, czy za granicą! Nie ruszam się bez tego!
Ja w tym roku średnio stoję z urlopem, bo kilka dni już wykorzystałam wcześniej, przed wakacjami,
dlatego wymyśliłam, że tym razem pozwiedzam trochę różne miasta z przewodnikiem.
Świetną ofertę ma biuro turystyczne Fifi travel, w tym kilka miast,
których jeszcze nie miałam okazji odwiedzić, dlatego planuję skontaktować się z nimi i ustalić szczegóły.
Myślę, że takie wakacje będą inne, niż to, co dotąd robiłam na urlopie, więc tym bardziej nie mogę się już doczekać!
Awatar użytkownika
malowana
Posty: 42
Rejestracja: 09 cze 2019, 11:45

Re: Wakacje a ubezpiecznie

Post autor: malowana »

My jednak chyba mimo wszystko pojedziemy w Polskę. Duży wybór noclegów widziałam ostatnio tu: https://meteor-turystyka.pl/. Uważam, że warto coś z tego wybrać.
Awatar użytkownika
Aisha
Posty: 35
Rejestracja: 14 mar 2019, 6:44

Re: Wakacje a ubezpiecznie

Post autor: Aisha »

Dodatkowe ubezpieczenie na wakacje na pewno jest dobrym pomysłem, w końcu nigdy nie wiadomo, co nas może spotkać. Oczywiście jednocześnie jeżeli o sam wyjazd, postawiłabym na sprawdzone biuro podróży jak np. Wakacyjny Raj, bowiem dzięki temu możemy mieć pewność, że będziemy mogli odpocząć w odpowiednich warunkach.
Awatar użytkownika
fiona45
Posty: 54
Rejestracja: 28 kwie 2019, 13:53

Re: Wakacje a ubezpiecznie

Post autor: fiona45 »

Każdy wyczekuje na swoje wymarzone wakacje, jedni jeżdżą kilka razy do roku, a inni tylko raz lub dwa razy. Jak jednak podróżujemy sporo lub przynajmniej do krajów zagranicznych o różnych walutach, warto mieć ze sobą kartę wielowalutową https://www.igoriacard.com i móc nią płacić bez dodatkowych kosztów i myśleniu o wymianie waluty. Nie ukrywajmy, że jest to wygoda, a kartę taką każdy może mieć za nie duże koszty, a wiele plus zyskujemy mając ją w portfelu.
Awatar użytkownika
HaIEm
Posty: 76
Rejestracja: 12 mar 2019, 15:12

Re: Wakacje a ubezpiecznie

Post autor: HaIEm »

ja wykupując wakacje w biurze podróży CoralTravel, zawsze mam pakiet ubezpieczeń, turystycznego ;) Wykupuję tez zawsze w razie czego ubezpieczenie od kosztów rezygnacji;)Na szczęście nie musiałam nigdy rezygnować.
Awatar użytkownika
raamko
Posty: 289
Rejestracja: 16 lip 2019, 15:05

Re: Wakacje a ubezpiecznie

Post autor: raamko »

A jak nad polskie morze to zastanawiam się, bo oglądałem apartamenty świnoujście wynajem wcale nie jest taki drogi. Nigdy tam nie byłem, ale znajomi i rodzina polecali wiec moze to akurat ten rok. Pytanie jakie atrakcje czekaja tam na turystow? Co w Świnoujściu warto odwiedzić?
Awatar użytkownika
korneliah
Posty: 135
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:17

Re: Wakacje a ubezpiecznie

Post autor: korneliah »

Ja osobiście bez ubezpieczenia na wakacje się nie ruszam. W razie jakiegoś zdarzenia losowego bez polisy możemy narazić się na często niemałe koszty. Teraz na rynku ofert jest tyle, że można znaleźć atrakcyjną dla siebie ofertę. Są teraz dostępne takie miejsca, jak chociażby punkta , gdzie znajdziesz produkty różnych ubezpieczycieli. Po zdecydowaniu się na wykupienie konkretnej polisy możesz zrobić to nie ruszając się z domu, wystarczy telefon bądź internet.
Awatar użytkownika
pankracy
Posty: 66
Rejestracja: 16 maja 2019, 11:18

Re: Wakacje a ubezpiecznie

Post autor: pankracy »

Wiadomo,że wykupując wycieczkę w biurze podróży mamy zapewnione praktycznie wszystko. Ale wiadomo też że troszkę wtedy nas to kosztuje. Dlatego ja wybieram troszkę tańszą opcję i sama wyszukuję loty i hotele. Może to i troszkę dłużej trwa zanim wynajdzie się samemu jakąś okazję, ale za to warto. Bo ja na ten przykład znalazłam tanie loty z eSky i chętnie z ich oferty skorzystam. A Wy jak korzystacie czasem z tanich lotów? Bo przeważnie każdy marzy o podróżowaniu po Europie
Awatar użytkownika
katpat
Posty: 17
Rejestracja: 21 lis 2019, 13:32

Re: Wakacje a ubezpiecznie

Post autor: katpat »

Wybierając Indonezję na miejsce naszego urlopu, musimy z całą pewnością uwzględnić Borobudur – największą buddyjską świątynię na świecie, która jest obrazem prawdziwej kultury Indonezji.
Awatar użytkownika
monka
Posty: 215
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:14

Re: Wakacje a ubezpiecznie

Post autor: monka »

Ja jak wyjeżdżałem na wakacje za granicę w zeszłym roku to ubezpieczałem się przez stronę https://www.mfind.pl/ i było warto bo dzięki temu zaoszczędziłem. Dlatego że oni pokazują wam oferty od ubezpieczycieli z całego kraju, i wybieracie tą która jest dla was najtańsza, bezpośrednio na stronie.
Awatar użytkownika
Lex13
Posty: 5
Rejestracja: 27 gru 2019, 14:15

Re: Wakacje a ubezpiecznie

Post autor: Lex13 »

Ja zawsze biorę swojego ze sobą (tylko długie loty samolotem sobie odpuszczamy). Żeby pies lepiej znosił podróż można wyposażyć go w obrożę z syntetycznymi feromonami. Zresztą poczytajcie sobie tutaj https://www.adaptil.com/pl/Blog/Co-zrob ... transportu
Awatar użytkownika
KarinaM
Posty: 161
Rejestracja: 23 paź 2019, 20:27

Re: Wakacje a ubezpiecznie

Post autor: KarinaM »

To już bardzo indywidualna kwestia. Jeśli zależy Wam na szczęśliwym powrocie z wakacji, to powinniście w pierwszej kolejności zastanowić się nad tym, jak ma wyglądać cała Wasza wyprawa. Od razu mogę Wam podpowiedzieć, że w https://www.ebrodnica.pl/gadzety-i-hobb ... ystow.html znajdziecie wiele cennych wskazówek, na które na pewno powinniście zwrócić uwagę.
Awatar użytkownika
Martyna
Posty: 122
Rejestracja: 26 gru 2019, 23:37

Re: Wakacje a ubezpiecznie

Post autor: Martyna »

Wiadomo ,że warto sie ubezpieczyć - ale ja wolę podróże autem a nie za pośrednictwem biura podróży. Najlepiej wypoczywam w polskich górach :) Warto dobrze zorganizować taki wyjazd - szczególnie jesli w planach mamy zabranie ze soba sporej ilości bagażu . Takie boxy samochodowe thule to świetne rozwiązanie - zwłaszcza jeśli mamy małą pojemność bagażnika samochodu- dzięki takiemu boxowi nie musimy rezygnować z żadnych rzeczy na podróż
ODPOWIEDZ