Seria Go Wegan do włosów

Masz ochotę pogadać o czymś poza zdrowiem i sportem? Chcesz się podzielić swoimi zainteresowaniami? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
fitka
Posty: 277
Rejestracja: 06 lis 2019, 16:02

Seria Go Wegan do włosów

Post autor: fitka »

Hejka! W ostatnim czasie przerzuciłam się na kosmetyki wegańskie, w 100% naturalne. Szukam teraz czegoś do włosów, co pomimo naturalnego składu dobrze poradzi sobie z oczyszeniem włosów i ich nawilżeniem. W sieci znalazłam takie produkty jak Go Wegan z Inoara. Macie jakieś opinie na ich temat?
Awatar użytkownika
sonia
Posty: 205
Rejestracja: 06 lis 2019, 16:03

Re: Seria Go Wegan do włosów

Post autor: sonia »

Generalnie to Inoar jest świetną marką, jeśli chodzi o pielęgnację włosów w zaciszu domowym :) Także na pewno warto na nie postawić, w szczególności że w składzie nie znajdziesz żadnych parabenów, slsów i innych składników, które mają negatywny wpływ na skórę głowy jak i same włosy.
Awatar użytkownika
fitka
Posty: 277
Rejestracja: 06 lis 2019, 16:02

Re: Seria Go Wegan do włosów

Post autor: fitka »

Dzięki za odpowiedź :) Tę serię Go Wegan miałaś okazję stosować?
Awatar użytkownika
sonia
Posty: 205
Rejestracja: 06 lis 2019, 16:03

Re: Seria Go Wegan do włosów

Post autor: sonia »

Pewnie, że tak. Przyznam nawet szczerze, że jest to moja ulubiona linia kosmetyków z Inoara. Nie wiem w jakim stanie są Twoje włosy, ale moje mają to do siebie że strasznie się rozdwajają, mimo tego że nie stosuję suszarek ani prostownic. Testowałam różne kosmetyki, ale tylko seria Go Wegan daje świetne efekty - końcówki nie tylko przestały się rozdwajać, ale całe włosy są znacznie grubsze, błyszczące i zregenerowane.
Awatar użytkownika
fitka
Posty: 277
Rejestracja: 06 lis 2019, 16:02

Re: Seria Go Wegan do włosów

Post autor: fitka »

Czyli faktycznie wychodzi na to, że warto zainwestować w Inoara :) Mam nadzieję, że ja też będę zadowolona z efektów i ta odżywka poradzi sobie z moimi puszcącymi włosami, bez ich dodatkowego obciążenia przy skórze głowy.
Awatar użytkownika
muszkieterka
Posty: 25
Rejestracja: 03 lis 2019, 16:23

Re: Seria Go Wegan do włosów

Post autor: muszkieterka »

ogolnie czy to do wlosow czy paznokci czy twarzy czy ciala polecam produkty z bielendy :) mam z tej firmy fajny szampon i odzywke do paznokcji z lini bio vegan nail care i uwielbiam te produkty
Awatar użytkownika
franekkimono
Posty: 42
Rejestracja: 22 gru 2019, 4:35

Re: Seria Go Wegan do włosów

Post autor: franekkimono »

muszkieterka pisze: ↑29 cze 2020, 18:50 ogolnie czy to do wlosow czy paznokci czy twarzy czy ciala polecam produkty z bielendy :) mam z tej firmy fajny szampon i odzywke do paznokcji z lini bio vegan nail care i uwielbiam te produkty
muszkieterka, żona również lubi bielendę. Jednak o ich lini vegan pierwsze słyszę. Zbliżają się imieniny żony, więc może kupię jej polecane przez ciebie kosmetyki na wypróbowanie. Widziałem, że drogeriadlaciebie.pl ma je dostępne. Mam nadzieję, że trafię z prezentem.
Awatar użytkownika
Moniska
Posty: 90
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:26

Re: Seria Go Wegan do włosów

Post autor: Moniska »

Naturalne kosmetyki to zapewne dobry wybór, ja akurat nie mam wegańskich, ale staram się wybierać naturalne produkty;) Dobre produkty do włosów można znaleźć w sklepie internetowym https://www.emcik.pl Zapoznajcie się z ich propozycjami.
Awatar użytkownika
Aisha
Posty: 35
Rejestracja: 14 mar 2019, 6:44

Re: Seria Go Wegan do włosów

Post autor: Aisha »

Nie miałam jeszcze okazji stosować takich kosmetyków, ale na pewno je wypróbuję. Niemniej jednak póki co dużo bardziej kuszą mnie kosmetyki konopne Annabis https://konopieizdrowie.pl/pl/producer/Annabis/27 . Miałyście może kiedyś okazję je stosować? Słyszałam, że świetne nawilżają skórę, tworzą na niej skuteczną barierę ochronną, a jednocześnie mogą być stosowane zarówno przez dorosłych, jak i dzieci:).
Awatar użytkownika
monka
Posty: 215
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:14

Re: Seria Go Wegan do włosów

Post autor: monka »

Ja ze swojej strony jestem w stanie polecić Ci kokosowy szampon Bombar - spełni wszystkie Twoje oczekiwania, do tego doglebnie nawilży włosy, zregeneruje je.
żabek
Posty: 149
Rejestracja: 29 mar 2019, 0:02

Re: Seria Go Wegan do włosów

Post autor: żabek »

Jeśli chodzi o pielęgnację włosów to super nawilżenie i odżywienie daje olej arganowy ecobotox. Super skład, naturalny oczywiście. Nie mam problemu z rozdwajającymi końcówkami również, włosy są mocniejsze.
maruśka

Re: Seria Go Wegan do włosów

Post autor: maruśka »

Dobrze wiedzieć... A co stosujecie do rozczesywania włosów? Ja zauważyłam, że całkiem opłacalne propozycje ma sklep https://remy-hair.pl/szczotki-do-wlosow . U nich można znaleźć szczotki pneumatyczne, wykonane z bardzo dobrych materiałów. Na pewno wam też się spodobają.
Łucja22

Re: Seria Go Wegan do włosów

Post autor: Łucja22 »

Akurat dla mnie jest to wazna rzecz, dlatego zawsze sprawdzam czy dany produkt faktycznie jest dopasowany do wegan. Co do serii Inoar mozna byc spokojnym, bo to znana marka ktora duzy nacisk kladzie na takie kwestie.
Awatar użytkownika
sawina
Posty: 224
Rejestracja: 31 maja 2019, 22:27

Re: Seria Go Wegan do włosów

Post autor: sawina »

Obecnie wiele osób decyduje się na robienie zakupów online. Jest to dobre i praktyczne rozwiązanie. Trzeba jednak zawsze czytać skład. To jest podstawa. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat kosmetyków wegańskich, to na pewno warto sobie na spokojnie zerknąć tutaj https://wirtualnekosmetyki.pl/-nowe-wdr ... -weganskie . Jest tam bowiem wszystko dokładnie wyjaśnione. Uważam, że przede wszystkim należy podejść do tematu kompleksowo.

bluzy męskie patriotyczne
ODPOWIEDZ