Samochód do wynajęcia w Hiszpanii

Masz ochotę pogadać o czymś poza zdrowiem i sportem? Chcesz się podzielić swoimi zainteresowaniami? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
yulia
Posty: 9
Rejestracja: 19 wrz 2019, 21:06

Samochód do wynajęcia w Hiszpanii

Post autor: yulia »

który podróżował w Hiszpanii, proszę podzielić się opowiedzieć nam o funkcjach wakacji. Również jestem zainteresowany, czy mogę wynająć samochód na kilka dni? Jakie dokumenty należy zrobić?
Awatar użytkownika
angelina
Posty: 7
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:42

Re: Samochód do wynajęcia w Hiszpanii

Post autor: angelina »

W jakim regionie Hiszpanii będziesz odpoczywać? Każdy region ma swoje piękno. Samochód można wypożyczyć na życzenie. W Hiszpanii Cena wynajmu nie jest wysoka.
Awatar użytkownika
Malpa
Posty: 9
Rejestracja: 25 cze 2019, 23:10

Re: Samochód do wynajęcia w Hiszpanii

Post autor: Malpa »

Byłem na wakacjach w lecie na Majorce. Poszedłem z moim synem. Zaplanowaliśmy resztę siebie. Miejsca do podróży zostały wybrane przez syna. Mallorca ma coś do zobaczenia i co kupić. Pyszne jedzenie w restauracji. Dla wygody wynajęliśmy samochód.
Mój syn był jazda. Biorąc pod uwagę jego wiek Martwiłam się, czy mógłbym wziąć dla niego samochód. Poniżej 25 wypożyczalnia samochodów Majorka wynajęliśmy Fiata. To było bardzo wygodne, aby podróżować tak
Kobieta
Posty: 534
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:04

Re: Samochód do wynajęcia w Hiszpanii

Post autor: Kobieta »

A jak wypożyczacie samochód w Polsce, to na jakie auto zazwyczaj się decydujecie? Na coś klasycznego, czy sportowego i luksusowego? Bardzo ciekawą flotę nowoczesnych aut ma na przykład wypożyczalnia Global Elite Car. Widziałam ich ofertę na stronie https://globalelitecar.pl/ i naprawdę zrobiła ona na mnie niemałe wrażenie. Wypożyczyć można tam nie tylko Audi czy BMW, ale nawet Porsche oraz Lamborghini ;)
Awatar użytkownika
Angelor
Posty: 133
Rejestracja: 15 sty 2019, 14:38

Re: Samochód do wynajęcia w Hiszpanii

Post autor: Angelor »

Zamierzam jechać niedługo do Hiszpanii, ale zanim tam pojadę, to kupię nowe auto. Wynajmowanie to dla mnie pomyłka. Wolę rozkoszować się jazdą prywatnym samochodem. Zamierzam kupić jeden z kolekcji 2019 w salonie MINI Bawaria Motors, bo akurat jest spora wyprzedaż. Poza tym to porządne i bezpieczne pojazdy, które w dodatku są wygodne i mimo swoich niedużych rozmiarów mają solidne silniki pod maską.
Awatar użytkownika
Gryzelda09
Posty: 73
Rejestracja: 20 wrz 2019, 17:30

Re: Samochód do wynajęcia w Hiszpanii

Post autor: Gryzelda09 »

Za granicą już nie raz wynajmowałam samochód, ale o dziwo nigdy nie robiłam tego u nas w kraju. A akurat niedługo samochód będzie mi chwilowo potrzebny i znalazłam już ciekawą wypożyczalnię (kraków wypożyczalnia samochodów - https://www.ddpartner.com.pl/). Widziałam, że są oferowane w niej wysokiej klasy samochody po przeglądach i serwisach. Dzięki temu wiadomo, że samochód jest bezpieczny i wyposażony w niezbędną dokumentację.
ODPOWIEDZ