recepta elektroniczna

Masz ochotę pogadać o czymś poza zdrowiem i sportem? Chcesz się podzielić swoimi zainteresowaniami? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
tameka
Posty: 10
Rejestracja: 24 lis 2019, 16:17

recepta elektroniczna

Post autor: tameka »

Może mi ktoś powiedzieć jak wygląda wykupowanie takiej recepty? Czy w aptece nie ma problemu? Czy jak brak leku to robią odpis?
Awatar użytkownika
koccia
Posty: 32
Rejestracja: 26 lis 2019, 19:08

Re: recepta elektroniczna

Post autor: koccia »

Na pewno w sieci DOZ można taką receptę zrealizować, nie raz już u nich robiłam.Dużo bardziej wolę takie e-recepty niż papierowe, które zdarzyło mi sie kilka razy zgubić.
Awatar użytkownika
Lidka
Posty: 98
Rejestracja: 10 gru 2019, 8:21

Re: recepta elektroniczna

Post autor: Lidka »

Z tego co słyszałam, żeby zrealizować taką elektroniczną receptę trzeba wcześniej zarejestrować gdzieś swoje konto, tak?
Awatar użytkownika
sawina
Posty: 224
Rejestracja: 31 maja 2019, 22:27

Re: recepta elektroniczna

Post autor: sawina »

Koniecznie zerknijcie sobie tutaj https://onlinerecepta.pl . Jest tam bowiem namiar na lekarzy, którzy zajmują się konsultacjami rzez internet. Dzięki temu można nie tylko w sposób bezpieczny uzyskać poradę, ale również e-receptę. Na stronie macie wszystko dokładnie wyjaśnione. Jest to niezwykle praktyczna opcja.
Awatar użytkownika
koccia
Posty: 32
Rejestracja: 26 lis 2019, 19:08

Re: recepta elektroniczna

Post autor: koccia »

można sobie konto założyć ale nie jest to obowiązkowe, ale wtedy trzeba podawać pesel przy odbiorze, ja sobie załozyłam, to jest proste, wszystko mi w DOZie wytłumaczyli
ODPOWIEDZ