pomoc drogowa

Masz ochotę pogadać o czymś poza zdrowiem i sportem? Chcesz się podzielić swoimi zainteresowaniami? Zajrzyj tutaj.
Maruś82444

pomoc drogowa

Post autor: Maruś82444 »

Witam, wiecie może czy Laweta Skoczów to dobra opcja? Szukam firmy, która przyjedzie o każdej porze, bo wiadomo, że awarie zdarzają się różnie. Może ktoś z Was wypowie się w tym temacie?
Górski

Re: pomoc drogowa

Post autor: Górski »

Szukam odpowiedniej pomocy drogowej w Gorzowie, natrafiłam na kilka firm polecających się w internecie i to jedna z nich Pomoc drogowa Gorzów Wielkopolski , czy uważacie że ceny są w porządku? Czy może korzystaliście z tańszej pomocy. Chciałabym zaczerpnąć nieco więcej wiedzy na ten temat, ponieważ boję się że kiedy przytrafi mi się wypadek nie będę wiedziała co robić po kolei
łza

Re: pomoc drogowa

Post autor: łza »

Ja całkiem niedawno korzystałam z usług pomoc drogowa katowice. Samochód odmówił posłuszeństwa jak to zwykle bywa w najmniej odpowiednim momencie a mnie bardzo zależało na czasie. Na szczęście panowie szybko odwieźli moje auto do mechanika, gdzie czekałam na swoją kolej. Namiar na panów zapisałam w kontaktach bo nie wiadomo kiedy jeszcze laweta może okazać się konieczna.
zośka

Re: pomoc drogowa

Post autor: zośka »

Mnie nie tyle potrzebna była pomoc drogowa co wulkanizacja. Rozwaliłam oponę na drodze. Wjechałam do kałuży i problem gotowy. Nie znam się na tym kompletnie, więc zjechałam na pobocze i zaczęłam szukać wulkanizatora. Z tej strony https://wulkanizator.com.pl/wulkanizacja-nowy-sacz/ dowiedziałam się, że świadczą usługi mobilnej wulkanizacji więc zadzwoniłam. Panowie faktyczni naprawili oponę na miejscu mojego postoju, dzięki czemu zaoszczędziłam sporo czasu. Świetne rozwiązanie.
łajza

Re: pomoc drogowa

Post autor: łajza »

Oj to ja koniecznie potrzebowałam lawety. Nie widziałam innego wyjścia na dostarczenie mojego samochodu do mechanika a on był tutaj niezbędny. Zaczęłam na szybko szukać kogoś w okolicy i na https://e-laweta.com.pl/ znalazłam firmę, na której usługi się zdecydowałam. Dzięki sprawnej interwencji auto szybko trafiło do zaprzyjaźnionego warsztatu.
Kobieta
Posty: 535
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:04

Re: pomoc drogowa

Post autor: Kobieta »

A czy wiecie, jak szukać takiej pomocy drogowej w dużych miastach? Na stronie internetowej http://018.pl/profesjonalna-pomoc-drogo ... -miastach/ jest na ten temat fajny artykuł, polecam się z nim zapoznać, jeśli znajdziecie chwilę wolnego czasu ;)
ODPOWIEDZ