Platforma dla biura rachunkowego

Masz ochotę pogadać o czymś poza zdrowiem i sportem? Chcesz się podzielić swoimi zainteresowaniami? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
adik356
Posty: 40
Rejestracja: 03 kwie 2019, 11:40

Platforma dla biura rachunkowego

Post autor: adik356 »

Cześc, korzystacie w swoich biurach może z jakiś ciekawych oprogramowań czy platform do księgowości? Od jakiegoś czasu po głowie chodzi mi prowadzenie biura rachunkowego online. Fajnie prezentuje się https://mb24.pl i sądzę, że jest warte polecenia. Pozwala na funkcje takie jak kontakt z klientem przez portal, rozliczanie z ZUS, dane w chmurze, ksiegowośc i kadry i płace. Można je przetestowac za darmo. Znacie może?

polary fjord nansen

Kobieta
Posty: 538
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:04

Re: Platforma dla biura rachunkowego

Post autor: Kobieta »

Skoro już o oprogramowaniu dla firm mowa, to kto z Was korzysta może z nowoczesnych systemów informatycznych oferowanych prze firmę Primesoft? Czytałam o nich ostatnio na stronie http://www.primesoft.pl/ i wydaje mi się, że naprawdę warto byłoby coś takiego w firmie wdrożyć... a Wy jak sądzicie?

tabletki emskie na kaszel

Zdziś

Re: Platforma dla biura rachunkowego

Post autor: Zdziś »

W sumie my takich platform na ten moment nie potrzebujemy, ale również u mnie w firmie stawiamy na dobrej jakości oprogramowanie. Jestem zdania, że doskonałą sprawą jest system https://www.connecto.pl/business-intelligence/ za pomocą którego bez problemów możemy otrzymać raporty finansowe wysyłane na nasza pocztą elektroniczną.

uchwyty samochodowe ipad

ODPOWIEDZ