ogrzewanie gazem

Masz ochotę pogadać o czymś poza zdrowiem i sportem? Chcesz się podzielić swoimi zainteresowaniami? Zajrzyj tutaj.
Paweł2311

ogrzewanie gazem

Post autor: Paweł2311 »

Cześć, nie wiesz który firma dystrybuująca gaz jest najlepsza? Myśle, że o ogrzewanie amerigas opinie mogą Cie zainteresować. Mają bardzo ciekawe oferty między innymi zbiorniki przydomowe na gaz. Słyszeliście kiedyś o tej firmie?
zyłka

Re: ogrzewanie gazem

Post autor: zyłka »

my mamy kociol gazowy od Levady. kompaktowe wymiary i mozliwosc zabudowy po bokach, a do tego bardzo cicha praca i banalnie prosta obsluga :)
Orłos22

Re: ogrzewanie gazem

Post autor: Orłos22 »

Jeżeli chodzi o ogrzewanie to ja polecam wam ogrzewanie podłogowe. Ja wykorzystałem do swojej instalacji rury do ogrzewania podłogowego i jestem bardzo zadowolony ze swojego wyboru. Wszystko działa jak powinno. Dodatkowo na stronie znalazłem wiele innych rzeczy które potrzebowałem. Polecam
Awatar użytkownika
Kaja
Posty: 35
Rejestracja: 31 paź 2019, 19:34

Re: ogrzewanie gazem

Post autor: Kaja »

Spoko opcja, ale jednak my zdecydowaliśmy się na jedno z rozwiązań grzewczo- chłodzących, które zaproponowała nam firma Uponor. Polecam się z nimi skontaktować, ponieważ mają bardzo dobrą ofertę.
lucuś43434

Re: ogrzewanie gazem

Post autor: lucuś43434 »

Szukam firmy, która dostarcza gaz. Czy znacie jakieś o ogrzewanie amerigas opinie? Słyszałem, że ta firma jest dostawcą gazu płynnego. Powiecie mi coś na jej temat?
Awatar użytkownika
fiodor
Posty: 70
Rejestracja: 16 sty 2020, 14:09

Re: ogrzewanie gazem

Post autor: fiodor »

Ja jednak gazu się obawiałem, bo tutaj jak dojdzie do wycieku to od razu dochodzi do wybuchu. Dlatego z moją żoną wybraliśmy piec od Defro https://www.defro.pl/ , który będzie zdecydowanie bezpieczniejszą opcją.
podłogówka1

Re: ogrzewanie gazem

Post autor: podłogówka1 »

Ostatnio wykańczałam mój dom, nie znam się na temacie ogrzewania podłogowego ale wiedziałam że potrzebuje dobrych części, pan który montował u mnie ogrzewanie polecił mi sklep wylewka anhydrytowa on tam się często zaopatruje i jest zadowolony z jakości.
Gortonówicz

Re: ogrzewanie gazem

Post autor: Gortonówicz »

Z tego co się orientuję to dość dużo osób decyduje się na ogrzewanie gazem, ale niestety to nie jest wcale takie tanie rozwiązanie.
pawełhr

Re: ogrzewanie gazem

Post autor: pawełhr »

Przed wyborem ogrzewania warto przejrzeć cene poszczególnych rozwiązań. Może to pomoże nam w podjęciu decyzji, ale musimy pamiętać oczywiście o kosztach eksploatacji.
Awatar użytkownika
Moniska
Posty: 90
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:26

Re: ogrzewanie gazem

Post autor: Moniska »

Teraz są dofinansowania do wymiany kotłów węglowych na inne źródło ogrzewania i najczęściej wybieramy ogrzewanie gazowe. Jak dla mnie jest to lepsza opcja, ale i też nie najlepsza. Warto sobie poczytać coś więcej o pompach ciepła, a najlepiej skonsultować się z firmami o takich źródeł ogrzewania. Ja tak znalazłam firmę Erco Łódź i to oni już wszystkim się zajęli. Jestem zadowolona bo aż tak drogo mnie to nie wyszło.
Tempantówski

Re: ogrzewanie gazem

Post autor: Tempantówski »

Szczerze mówiąc to nie wiem czy ogrzewanie gazem jest dobrym pomysłem. Jeżeli chodzi o mnie to zdecydowanie wolałbym być podpiętym do ogrzewania miejskiego, bo wtedy mam pewność, że nie będzie to ani za drogie ani nie będą się zdarzały braki w dostawie. Co Wy na to?
pół

Re: ogrzewanie gazem

Post autor: pół »

Jak szukacie dobrego ogrzewania, które w dodatku jest na podczerwień, to zdecydowanie polecam wam zajrzeć pod ten link https://new-electric.pl/244-ogrzewanie-na-podczerwien gdzie znajdziecie mnóstwo sprzętu elektronicznego w bardzo dobrej cenie. Polecam wam sprawdzić, bo naprawdę warto zweryfikować na własną rękę.
ODPOWIEDZ