odzież reklamowa

Masz ochotę pogadać o czymś poza zdrowiem i sportem? Chcesz się podzielić swoimi zainteresowaniami? Zajrzyj tutaj.
Tomuś12

odzież reklamowa

Post autor: Tomuś12 »

Hej, orientujecie się która firma wykona odzież reklamowa? Nie mam pojęcia która firma zajmuje się takimi rzeczami. Nie wiem nawet czym sugerować się podczas wyboru takiej firmy. Wykonywaliście kiedyś odzież z nadrukiem i możecie zostawić namiar na sprawdzoną przez siebie firme?
jacuś

Re: odzież reklamowa

Post autor: jacuś »

Wydaje mi się, że jeżeli chodzi o marketing, to warto zainwestować w odzież firmową. Tego typu ofertę znajdziecie u profesjonalnej firmy. Ja na przykład składałem zamówienie u firmy GQB i jestem bardzo zadowolony. Szeroki zakres asortymentu, świetna cena, błyskawiczna wysyłka. Czego chcieć więcej?

gołąb na parapecie
aniśka

Re: odzież reklamowa

Post autor: aniśka »

Odzież reklamowa, to naprawdę super sprawa. Można w ten sposób wiele zyskać. Poza tym plusem jest to, że można ją nie tylko wykorzystać na potrzeby własne, ale również można ją rozdawać klientom. W ten sposób będą oni promowali naszą firmę. Tutaj https://www.reflect.pl/druk_na_odziezy.html na spokojnie sobie zerknijcie. Jest tam bowiem wiele ciekawych propozycji, jeśli chodzi o druk na odzieży.
ODPOWIEDZ