Kurier za granicę

Masz ochotę pogadać o czymś poza zdrowiem i sportem? Chcesz się podzielić swoimi zainteresowaniami? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
pankracy
Posty: 66
Rejestracja: 16 maja 2019, 11:18

Kurier za granicę

Post autor: pankracy »

Koleżanka miała sporo ubrań po swoich dzieciach. Chomikowała je na strychu , aż zabrakło miejsca i mąż stracił cierpliwość. Za jego namową wystawiła wszystko na sprzedaż. Znalazł się ktoś chętny na całość , ale mieszka w Anglii. I teraz jest problem, by znaleźć odpowiednią i fachową firmę, która świadczy takie usługi za granicę. Zależy tej koleżance aby była tam możliwość wykupu ubezpieczenia, tak dla pewności,gdyż w życiu różnie bywa
Awatar użytkownika
absola
Posty: 95
Rejestracja: 05 sty 2019, 18:02

Re: Kurier za granicę

Post autor: absola »

Może kurier ? Kurier przyjeżdża pod wyznaczony adres i dostarcza paczkę do wskazanego odbiorcy. To najlepsze rozwiązanie dla osób, które na pocztę mają daleko. Jest to także najszybszy sposób na wysyłkę paczki. Niestety z taką wygodą wiążą się wieksze koszty. Przy wyborze kuriera warto skorzystać z porównywarki cen firm kurierskich. W ten sposób można wybrać ofertę najkorzystniejszą cenowo.
Awatar użytkownika
Angelor
Posty: 133
Rejestracja: 15 sty 2019, 14:38

Re: Kurier za granicę

Post autor: Angelor »

Są różne firmy, które oferują takie usługi i trzeba po prostu zdecydować, która z nich ma najlepsze warunki. Można wybrać jedną z dwóch opcji. Wszystko dostarczyć do specjalnego punktu odbiorczego albo, co jest wygodniejsze, po prostu zamówić kuriera do domu. Niestety nie orientuję się, jakie są w tej chwili koszty takich usług i trzeba byłoby po prostu skontaktować się bezpośrednio z przewoźnikiem.
Awatar użytkownika
garasa
Posty: 16
Rejestracja: 13 sty 2019, 11:00

Re: Kurier za granicę

Post autor: garasa »

Jest wiele firm kurierskich i wybierając jedną sprawdzaj dokładnie ich regulamin, cennik, bo czasem można się sparzyć. Niby cennik obowiązuje jaki jest na stronach kurierskich ale jak przychodzi co do czego płacisz więcej. Ważne jest równiez śledzenie przesyłki, i to czy firma przewozi zgodnie z regulaminem, aby paczka nie była zniszczona. Jeśli chodzi o to jaką firmę wybrać decyzja twoja ja jedynie mogę podrzucić ci namiar na stronę kurierską https://www.speedpack.com.pl/ , ważne że ich cennik nie ulega zmian jest stały.
Kobieta
Posty: 534
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:04

Re: Kurier za granicę

Post autor: Kobieta »

A czy ktoś z was wyjeżdżał kiedyś za granicę w celach zarobkowych? Ja szukałam ostatnio takiej pracy w internecie i trafiłam na stronę https://www.pracujwunii.pl/oferty-pracy ... 80/wlochy/. Jak się okazało, ofert pracy za granicą dla Polaków nie brakuje, nawet w takich krajach jak Włochy. Co myślicie o takim wyjeździe?Warto?
Awatar użytkownika
martynkakrk
Posty: 17
Rejestracja: 15 wrz 2019, 12:45

Re: Kurier za granicę

Post autor: martynkakrk »

Nie znam takiej firmy ale jak już tutaj trafiłam to możesz przekazać koleżance że jest fajna firma która ma super materiały opakowaniowe! Less mess i ich strona internetowa, extra ceny i rabaty :D
Awatar użytkownika
Gruupi
Posty: 54
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:44

Re: Kurier za granicę

Post autor: Gruupi »

Nie powinno być problemu z wysyłką paczki, listu za granicę, praktycznie do dowolnego kraju. Ja już kilka razy przesyłałam tak różne, mniejsze rzeczy. Sprawdźcie sobie tu może brokera kurierskiego serwis Furgonetka. Szybko porównacie tu różne oferty, zamówicie kuriera online. Mają bardzo dobre ceny na usługę jaką jest kurier Europa. Pamiętajcie tylko żeby dobrze zabezpieczyć paczkę.
Awatar użytkownika
Dzena
Posty: 1
Rejestracja: 19 gru 2019, 6:59

Re: Kurier za granicę

Post autor: Dzena »

Witam, jeśli coś jeszcze, mogę spokojnie polecić ParcelABC. Korzystałem z ich usług przez pierwsze kilka lat, aby wysyłać paczki do przyjaciół i krewnych w Anglii i Ameryce. Naprawdę wygodne i szybkie rozwiązanie. Plus, ile musiałeś spróbować Jest to prawdopodobnie najtańszy kurier.
Awatar użytkownika
KaroKar
Posty: 92
Rejestracja: 06 paź 2019, 9:45

Re: Kurier za granicę

Post autor: KaroKar »

Myślę, że tu tani kurier łowicz https://www.spakuj-wyslij.pl/tani-kurier-lowicz/ powinien bardzo dobrze się sprawdzić. Szukając najlepszej oferty, najtańszej opcji na wysyłkę konkretnej paczki to brokerzy kurierscy, punkty paczkowe będą bardzo pomocne. Jak w jednym miejscu możecie dostać oferty wielu kurierów i je porównać to czemu by nie skorzystać z takiej opcji?:)

UWAGA! nie płaci za usługi SEO - sprawdź w BIG .
Awatar użytkownika
luizka
Posty: 206
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:44

Re: Kurier za granicę

Post autor: luizka »

A wiesz jak działa broker kurierski? Dzięki brokerowi możesz nadać przesyłki szybko i tanio. Wchodzisz na stronę, wyceniasz paczkę, wybierasz najtańszą opcję wysyłki, zamawiasz kuriera do domu. Kurierskie przesyłki nadawane przez brokera pozwalają sporo zaoszczędzić. Sprawdź brokera kurjerzy.pl - u nich może wysłać także przesyłki zagraniczne.
Staś

Re: Kurier za granicę

Post autor: Staś »

Ja także wysyłam sporo paczek, gdyż od pewnego czasu prowadzę sklep internetowy. Muszę przyznać, że doskonałą sprawą jest przeczytanie artykułu https://www.sendit.pl/blog/najtansze-przesylki w którym bardzo ciekawie opisano to gdzie można znaleźć najtańsze przesyłki.
Awatar użytkownika
Gruupi
Posty: 54
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:44

Re: Kurier za granicę

Post autor: Gruupi »

Cenowo może wyjść to bardzo różnie w różnych firmach, warto sobie porównać kurierów, ale też sprawdzić ofertę Poczty, ja czasem właśnie korzystam z ich usług. Tak pocztex ekspres 24 kilka razy już uratował mi skórę bardzo szybkim terminem dostawy, warto przy niektórych paczkach właśnie tą usługą je wysłać.
kornisz

Re: Kurier za granicę

Post autor: kornisz »

Na co Wy zwracacie największa uwagę podczas wyboru usług kurierskich i dlaczego? Ja ostatnio trafiłem na ciekawy artykuł https://www.paralotna.pl/jak-prosto-zin ... ernetowym/ . Myślę, że może on być wartościowy zwłaszcza dla właścicieli firm.
Awatar użytkownika
raja33
Posty: 151
Rejestracja: 23 sty 2019, 11:14

Re: Kurier za granicę

Post autor: raja33 »

Jeśli jesteśmy w temacie wysyłki paczek, warto sprawdzić możliwości jakie daje nam Poczta Polska. Ciekawym rozwiązaniem są Samoobsługowe Strefy 24h. Jeśli tym tematem się interesujecie, to konkretnie przeczytajcie sobie o tym na stronie https://e-lubliniec.pl/artykuly/poczta- ... h-na-dobe/ znajdziecie tam wszystkie niezbędnie informacje na ten temat.
ODPOWIEDZ