kredyt na samochód używany

Masz ochotę pogadać o czymś poza zdrowiem i sportem? Chcesz się podzielić swoimi zainteresowaniami? Zajrzyj tutaj.
franuś

kredyt na samochód używany

Post autor: franuś »

Ciągle mam dylemat czy kupić auto nowe czy używane. Obojętnie jaka opcję wybiorę to będę musiał się posiłkować kredytem. Kolega namawia mnie na kredyt na samochód używany bo to bardziej opłacalna opcja według niego. Co o jego propozycji sądzicie?

Józek

Re: kredyt na samochód używany

Post autor: Józek »

Możesz wziąć kredyt na samochód, ale najpierw sprzedaj stare auto i zobacz ile kredytu będziesz potrzebował. Tego typu skupy: https://kupimyauto.com/skup-aut-solec-kujawski/ kupują każde auto, więc spokojnie odzyskasz jakieś pieniądze. Będziesz miał już wkład własny i wtedy możesz pytać o kredyt.

okulary joop cena

Kobieta
Posty: 538
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:04

Re: kredyt na samochód używany

Post autor: Kobieta »

A skoro już mowa o zakupie samochodu, to czy wiecie już, na jaką markę się zdecydować? Ja ostatnio sporo czytałam sobie na temat nowych modeli Seata na stronie internetowej http://seat-vortal.pl i muszę przyznać, że auta te naprawdę zrobiły na mnie duże wrażenie ;) Są świetnie wyposażone ;) A może ktoś z Was ma już taki właśnie samochód i chciałby się podzielić opinią na jego temat ;)

https://victoriavynn.com/produkt/salon-5-oils-complex/

łamaga

Re: kredyt na samochód używany

Post autor: łamaga »

Jak miałam okazję się sama przekonać, w każdym samochodzie można sobie naprawdę poważnie uszkodzić oponę. Wjechałam na coś i miałam niemały problem. Wiedziałam, że musi zobaczyć to wulkanizator. Na szczęście w sieci znalazłam mobilną wulkanizację. Ta, która mi pomogła n wulkanizacja w Gdańsku .

ODPOWIEDZ