Jak zapakować swoje produkty?

Masz ochotę pogadać o czymś poza zdrowiem i sportem? Chcesz się podzielić swoimi zainteresowaniami? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Krasnal
Posty: 10
Rejestracja: 14 sty 2019, 10:56

Jak zapakować swoje produkty?

Post autor: Krasnal »

Cześć! Jeśli naprawdę szybko potrzebujesz zakupić kartony klapowe, kartony fasonowe lub tektury? Jeśli tak, to serdecznie polecam firmę AMT Kartony! Kupisz tam najlepsze pudełka oraz folię Strech.
Kobieta
Posty: 534
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:04

Re: Jak zapakować swoje produkty?

Post autor: Kobieta »

Jeśli prowadzicie własny sklep internetowy, to oprócz kartonów przyda Wam się na pewno również jakaś taśma do pakowania. Na stronie tasmaznadrukiem.pl możecie zamówić nawet taką specjalną taśmę z nadrukiem, który będzie na przykład przedstawiał logo lub nazwę Waszej firmy :) Polecam, dzięki temu Wasza marka będzie lepiej rozpoznawalna ;)
Awatar użytkownika
Monilla
Posty: 5
Rejestracja: 09 sie 2019, 15:03

Re: Jak zapakować swoje produkty?

Post autor: Monilla »

na stronie www.ekartony.pl znajdziesz ogromny wybór materiałów opakowaniowych i przeprowadzkowych, przy zamówieniu większej ilości atrakcyjne zniżki, korzystałam i Polecam ! :) :) :)
Awatar użytkownika
raamko
Posty: 289
Rejestracja: 16 lip 2019, 15:05

Re: Jak zapakować swoje produkty?

Post autor: raamko »

Ja w tym roku postanowiłem w sezonie letnim kupić wszystko to, co będzie mi potrzebne w zimę czyli takie rzeczy jak sztuczna choinka na pniu, kurtki, czapki, szaliki i tak dalej. Mam nadzieję, że wszystko popakują mi właśnie dobrze i w miarę dyskretnie, bo sąsiedzi pomyślą, że oszalałem gdzie w lato choinkę zamawiać... ale to duża oszczędność! W sezonie przecież takie rzeczy kosztują 2x drożej.
Awatar użytkownika
martynkakrk
Posty: 17
Rejestracja: 15 wrz 2019, 12:45

Re: Jak zapakować swoje produkty?

Post autor: martynkakrk »

A ja polecam jedno miejsce gdzie znajdziesz wszystko na raz. Kartony, folie, taśmy, markery,wypełniacze. Jedna firma, jedno zamówienie i gotowe.
Stacjonarnie w less mess albo na ich stronie internetowej ekartony :)
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 197
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:39

Re: Jak zapakować swoje produkty?

Post autor: kozi44 »

Moim zdaniem prowadzenie własnego sklepu internetowego powinno być łatwe i przyjemne i własnie takie może być dzięki firmie https://sellintegro.pl/content/7-wyszuk ... ellintegro . Zajmują się oni wprowadzaniem integracji systemów ERP z chmurą. Możecie dzięki temu zautomatyzować sprzedaż na allegro, amazon czy nawet ebay. Moim zdaniem warto się na takie rozwiązanie zdecydować
Awatar użytkownika
Zdzisiek78
Posty: 283
Rejestracja: 19 lip 2019, 8:55

Re: Jak zapakować swoje produkty?

Post autor: Zdzisiek78 »

kozi44 pisze: ↑04 mar 2020, 13:13 Moim zdaniem prowadzenie własnego sklepu internetowego powinno być łatwe i przyjemne.
Zgodzę się z tym w 100%, dlatego ja u siebie w sklepie na Amazonie korzystam z zsystemu Clipperon https://www.nethansa.com/pl/system-clipperon/, dzięki czemu całkowicie udało mi się zautomatyzować sprzedaż i logistykę na Amazonie. Jak jesteście ciekawi jak to działa, to polecam zajrzeć na tą stronę, gdzie znaleźć też można mnóstwo wskazówek dotyczących sprzedaży na Amazonie.
aaalama

Re: Jak zapakować swoje produkty?

Post autor: aaalama »

a nie wiedziałam o tym i teraz na przyszłość będę miała to na uwadze, teraz jednak szukam porządnych opakowań bo szykuję się do przeprowadzki, polecicie jakieś miejsce?
Awatar użytkownika
rzepa
Posty: 117
Rejestracja: 04 kwie 2019, 7:49

Re: Jak zapakować swoje produkty?

Post autor: rzepa »

Możesz sobie zamówić kartony do przeprowadzki bo to są bardzo dobre i solidne opakowania, w nich możesz bez problemu przechowywać też różne rzeczy albo wysyłać towary w sklepie internetowym
Ramona

Re: Jak zapakować swoje produkty?

Post autor: Ramona »

Mając swoją firmę warto inwestować właśnie w sprzedaż internetową. Konieczne będą wtedy kartony do pakowania produktów i solidne są także duże kartony do przeprowadzki, tutaj sprawdzisz ofertę https://karton-pak.pl/zastosowanie-kart ... prowadzki/ Warto je wybrać w różnych rozmiarach i na pewno się sprawdzą.
valik

Re: Jak zapakować swoje produkty?

Post autor: valik »

Myślę, że ważne jest, aby wziąć pod uwagę wszechstronność i innowacyjność plastikowych butelek w opakowaniach. Mają one szeroki zakres zastosowań, od przechowywania napojów po przechowywanie środków czyszczących. Jednak z pewnością warto zwrócić uwagę na ich właściwą utylizację i recykling, aby zminimalizować ich negatywny wpływ na środowisko https://www.radiosochaczew.pl/publikacj ... astikowych
ODPOWIEDZ