dentonet.pl opinie

Masz ochotę pogadać o czymś poza zdrowiem i sportem? Chcesz się podzielić swoimi zainteresowaniami? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Celestyna89
Posty: 9
Rejestracja: 28 kwie 2019, 17:43

dentonet.pl opinie

Post autor: Celestyna89 »

Za pewne znacie największy portal stomatologiczny dentonet.pl - czy korzystacie z umieszczanych tam informacji dla pacjentów - https://dentonet.pl/kategoria/pacjent/? Czy te informacje są w porządku (zgodne z wiedzą medyczną)? Będę wdzięczna za wszystkie opinie ;-) Nie jestem w stanie sama wszystkiego zweryfikować, bo portal jest ogromny, a szukam dobrej bazy wiedzy, którą mogłabym polecać rodzicom w ramach profilaktyki.
Awatar użytkownika
Kornelia-88
Posty: 14
Rejestracja: 19 kwie 2019, 15:57

Re: dentonet.pl opinie

Post autor: Kornelia-88 »

ja znam dentonet.pl i lubię, gdy coś mnie niepokoi, zanim dotrę do dentysty, zaglądam tam, jest dużo cennych informacji. Myślę, że to rzetelne źródło wiedzy i możesz spokojnie polecać dentonet rodzicom.
Awatar użytkownika
Malachiasz71
Posty: 10
Rejestracja: 02 kwie 2019, 16:02

Re: dentonet.pl opinie

Post autor: Malachiasz71 »

Dentonet.pl jest spoko, mają też swój kanał na YB https://www.youtube.com/channel/UC0ct68PT20pUxyQLSWNh8Hg
Awatar użytkownika
Eryka1982
Posty: 9
Rejestracja: 17 lip 2019, 3:08

Re: dentonet.pl opinie

Post autor: Eryka1982 »

Mój stomatolog mi kiedyś podpowiedział, żeby właśnie szukać informacji na dentonet.pl a nie gdzieś w sieci, ostrzegał przed bzdurami, a ja też lubię wiedzieć co mi dolega:D
Awatar użytkownika
Marcjanna-99
Posty: 8
Rejestracja: 05 lip 2019, 19:04

Re: dentonet.pl opinie

Post autor: Marcjanna-99 »

Również polecam! ;-)
Awatar użytkownika
Lucjana
Posty: 6
Rejestracja: 30 maja 2019, 14:01

Re: dentonet.pl opinie

Post autor: Lucjana »

Dentonet jest spoko, bo piszą nie tylko o preparatach medycznych, dostępnych w aptekach, a też o takich domowych sposobach leczenia i profilaktyki ;-)
Awatar użytkownika
pankracy
Posty: 66
Rejestracja: 16 maja 2019, 11:18

Re: dentonet.pl opinie

Post autor: pankracy »

A ja tam od dziecka mieszkam w Trójmieście i od lat chodzę tutaj do jednego gabinetu stomatologicznego jakim jest Dental Pro Gdańsk Ujeścisko. Nie wiem dlaczego ale od samego początku bardzo mi się tam spodobało i to nie tylko świetne podejście lekarzy ale i wyposażenie. Tutaj nawet najbardziej bolesne zabiegi stają się bezproblemowe i bezbolesne a to dzięki temu iż wiedzą jak odpowiednio podejść do każdego pacjenta
ODPOWIEDZ