Bałkany

Masz ochotę pogadać o czymś poza zdrowiem i sportem? Chcesz się podzielić swoimi zainteresowaniami? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
korsan
Posty: 20
Rejestracja: 08 cze 2019, 12:35

Bałkany

Post autor: korsan »

Zastanawiam się nad wakacjami i tak sobie myślę, że kierunek na Bałkany jest całkiem fajną opcją. Co prawda nigdy tam nie byłem, jeszcze, ale jak sobie szukam informacji, to całkiem fajnie tam musi być ;) Byliście?
Awatar użytkownika
Spinka
Posty: 14
Rejestracja: 23 cze 2019, 20:16

Re: Bałkany

Post autor: Spinka »

Który region Bałkan cię interesuje? Zwiedzałam w tamtym roku Dalmację i byłam pod wielkim wrażeniem tego co udało mi się zobaczyć na wycieczce objazdowej. Zamierzam jeszcze tam pojechać.
Awatar użytkownika
Dankaa
Posty: 5
Rejestracja: 27 cze 2019, 11:08

Re: Bałkany

Post autor: Dankaa »

Niestety nie udało mi się jeszcze dotrzeć na Bałkany,ale już parę razy takie plany były.Wprawdzie na tegoroczny urlop konkretnych planów jeszcze nie mamy,ale nie wiem czy troche nie za późno na organizowanie takiej wyprawy.Chyba,że też zdecydujemy się na jakąś objazdówkę.
Awatar użytkownika
korsan
Posty: 20
Rejestracja: 08 cze 2019, 12:35

Re: Bałkany

Post autor: korsan »

Spinka pisze: ↑23 cze 2019, 20:23 Który region Bałkan cię interesuje? Zwiedzałam w tamtym roku Dalmację i byłam pod wielkim wrażeniem tego co udało mi się zobaczyć na wycieczce objazdowej. Zamierzam jeszcze tam pojechać.
Dalmacja to bardziej kraina historyczna niż jakieś państwo ale brzmi ciekawie. Widziałem fajnie rozpisaną objazdówkę z Wytwórni Wypraw właśnie po takim regionie. Może to byłoby to?
Awatar użytkownika
Justa
Posty: 16
Rejestracja: 17 lip 2019, 13:42

Re: Bałkany

Post autor: Justa »

korsan pisze: ↑28 cze 2019, 22:48
Spinka pisze: ↑23 cze 2019, 20:23 Który region Bałkan cię interesuje? Zwiedzałam w tamtym roku Dalmację i byłam pod wielkim wrażeniem tego co udało mi się zobaczyć na wycieczce objazdowej. Zamierzam jeszcze tam pojechać.
Dalmacja to bardziej kraina historyczna niż jakieś państwo ale brzmi ciekawie. Widziałem fajnie rozpisaną objazdówkę z Wytwórni Wypraw właśnie po takim regionie. Może to byłoby to?
Oj całe Bałkany to fajna sprawa. Byłam na objazdówce po Czarnogórze i właśnie z Wytwórnią. Mega sprawa. Co prawda to wycieczka dość intensywna, ale za to więcej można było zobaczyć. Ja tam wolę doświadczać niż leżeć na plaży ;)
Awatar użytkownika
Gruupi
Posty: 54
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:44

Re: Bałkany

Post autor: Gruupi »

Jak najbardziej bardzo dobry kierunek na wakacje. W tym roku może już się mało kto z nas wybierze, ale za rok, warto tam pojechać. Mimo iż już prawie listopad to i tak można jeszcze zdecydować się na jakiś wypad, przynajmniej na kilka dni. Jesienią również fajnie się zwiedza, tylko trzeba wiedzieć gdzie jechać. Może postawicie na Hiszpanie, Francję? Tu każda pora jest dobra żeby wsiąść w samolot i nastawić się na fajne zwiedzanie. Z pomocą takich miejsc jak www.esky.pl/tanie-loty/0/0/ci/par/paryz na pewno łatwo będzie wam ogarnąć tanie loty, również rezerwacja hotelu nie będzie żadnym problemem. Jeżeli macie jeszcze w tym roku jakieś wolne dni urlopu do może fajnie je wykorzystajcie.
Kobieta
Posty: 534
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:04

Re: Bałkany

Post autor: Kobieta »

Ja byłam tylko w Bułgarii, ale musze przyznać, że naprawdę bardzo mi się podobało :) Dlatego też pomyślałam, żeby wyjechać tam na dłużej. Znalazłam na stronie https://pl.europa.jobs/oferty-pracy/kraj-100/bulgaria/ sporo ciekawych ofert pracy dla Polaków właśnie w Bułgarii. Jak sądzicie, czy opłaca się wyjechać do tego kraju w celach zarobkowych?
Awatar użytkownika
plakowski90
Posty: 80
Rejestracja: 25 wrz 2019, 15:46

Re: Bałkany

Post autor: plakowski90 »

To dobry kierunek jak chcesz miec budżetową wycieczke
_____________________
reumatolog
Awatar użytkownika
Monamonka
Posty: 5
Rejestracja: 07 paź 2019, 22:11

Re: Bałkany

Post autor: Monamonka »

Można tu liczyć na wiele fajnych miejsc na wakacje. Ja kilka razy byłam już w tym regionie i na pewno też tu wrócę. Jednak jeżeli chodzi o moje następne wakacje to chciałabym postawić na nieco więcej egzotyki. Azja jest bardzo ciekawym kierunkiem na wycieczki. Byliście już kiedyś w Tajlandii, Japonii, w Indiach? Na pewno warto zwiedzić te ciekawe kraje. Zobaczcie sobie tu artykuł https://biznews.com.pl/transport-i-moto ... etac-urlop jeżeli planujecie wybrać się do Azji. Na pewno warto dobrze się przygotować na takie wakacje.
ODPOWIEDZ