apartamenty inwestycyjne

Masz ochotę pogadać o czymś poza zdrowiem i sportem? Chcesz się podzielić swoimi zainteresowaniami? Zajrzyj tutaj.
Romoś213111

apartamenty inwestycyjne

Post autor: Romoś213111 »

Hej, uważacie, że mieszkania inwestycyjne warto teraz kupować? Widziałem na stronie https://condo.pl/ spory wybór nieruchomości między innymi condohotel. Sądzicie, że warto w takie hotele zainwestować?

żabek
Posty: 150
Rejestracja: 29 mar 2019, 0:02

Re: apartamenty inwestycyjne

Post autor: żabek »

Wszystko zależy jakimi środkami finansowymi się dysponuje. Aczkolwiek inwestycja w nieruchomości to ogólnie mówiąc dobry pomysł. Można wziąć pod uwagę luksusowe nieruchomości gdynia i sprawdzić na jakie konkretne oferty można liczyć. Samo miasto jest jak najbardziej odpowiednie do inwestowania w nieruchomości moim zdaniem.

drażka01

Re: apartamenty inwestycyjne

Post autor: drażka01 »

Inwestować można w różne rodzaje nieruchomości. Dla jednych dobre będzie mieszkanie, a przy większych inwestycjach różnego rodzaju obiekty będą lepszym rozwiązaniem. Zależy kto ma jaki pomysł, też trzeba się na tym znać. A co do samych ogłoszeń to zawsze dużo ofert znajdziecie na https://www.dobryadres.pl/ofertynieruchomosci/obiekty , to największy serwis jeśli chodzi o zachodniopomorskie.

Gartolowśki

Re: apartamenty inwestycyjne

Post autor: Gartolowśki »

Myślę, że takie inwestycje to bardzo dobry pomysł, tym bardziej że teraz ceny mieszkań, a tym bardziej apartamentów idą mocno w górę. Ja osobiście nie mam tyle pieniędzy, żeby w to zainwestować, ale jeżeli miałbym taką ofertę to na pewno bym z niej skorzystał. Co Wy na to?

Awatar użytkownika
rzepa
Posty: 100
Rejestracja: 04 kwie 2019, 7:49

Re: apartamenty inwestycyjne

Post autor: rzepa »

Zawsze można wziąć kredyt. Poza tym mogę polecić Ci Atal, który buduje super osiedla w całej Polsce, można też od tego dewelopera kupić właśnie apartamenty inwestycyjne. Szczególnie godne uwagi są te na osiedlu Krakowska 37 we Wrocławiu bo to już gotowe do odbioru lokale

Graboś

Re: apartamenty inwestycyjne

Post autor: Graboś »

Jakoś nigdy nie myślałem o takiej inwestycji i w sumie do całkiem niedawna również posiadałem swoje fajne mieszkanie. Mimo wszystko musiałem je w bardzo krótkim czasie sprzedać i dla mnie liczył się czas. W takiej sytuacji zgłosiłem się do firmy https://skupujemym.pl/ i jak się okazało to oni skupili ode mnie moją nieruchomość.

Norbiś

Re: apartamenty inwestycyjne

Post autor: Norbiś »

Dobrze by było przeprowadzić prawidłowy odbiór mieszkania, normy trzeba sprawdzić, także polecam zatrudnienie jakiejś firmy, tutaj np. jest taka opcja https://www.renomabud.pl/zakres-uslug/p ... udowlanych będziecie mieć pewność, że wszystko jest w porządku.

sótto

Re: apartamenty inwestycyjne

Post autor: sótto »

Właśnie w tym temacie rozpoczęłam rozeznanie, ale powiem Wam, że w sumie to wcale mi nie idzie. Ja po prostu nie wiem, gdzie warto inwestować i dlatego nie chcę po prostu sama decydować. Mam tu https://gdzie-inwestowac.pl/jak-i-w-co- ... nwestowac/ poradnik odnośnie inwestowania, ale wezmę pod opiekę kogoś jeszcze.

zośka

Re: apartamenty inwestycyjne

Post autor: zośka »

Uważam że mieszkania inwestycyjne muszą być położone w atrakcyjnych lokalizacjach, na przykład ja te na osiedlu Modern Tower w Trójmieście z widokiem na morze, na takie mieszkania zawsze będą chętni na wynajem bo po to ludzie chcą w takich lokalizacjach mieszkać żeby cieszyć się takim widokiem

ODPOWIEDZ