Program do prowadzenia gabinetu lekarskiego

Zdrowa dieta to klucz do zdrowego, silnego ciała. Tutaj dyskutujemy o wartościowych posiłkach, przepisach na dania bogate w składniki odżywcze, witaminach i minerałach i o wszystkim, co związane ze zdrowym żywieniem.
Łania29

Program do prowadzenia gabinetu lekarskiego

Post autor: Łania29 »

1 stycznia 2021 to bardzo ważna data dla wszystkich fizjo w Polsce. Od tego dnia, na mocy ustawy, będzie wprowadzony obowiązek prowadzenia dokumentacji medycznej w formie elektronicznej. Na pewno wiele wiesz już na ten temat od dawna, ale czy wiesz co de facto zmieni się w codziennej pracy z pacjentami? Poczytaj trochę a zorientujecie się się ,że będzie potrzebny program do prowadzenia gabinetu lekarskiego . Świetna komunikacja z pacjentami oraz zadwowolony pacjent, powiadamianie pacjentów sms-em. To na prawdę duże usprawnienia.
błysk

Re: Program do prowadzenia gabinetu lekarskiego

Post autor: błysk »

No owszem, program, w którym możemy zapisywać postępy pacjentów, albo ich choroby, jest bardzo ważny. Dlatego cieszę się, że o tym mówicie. Prawda jest jednak taka, że sprzęt medyczny również jest ważny. Tak samo jak wyposażenie higieniczne dziś, takie jak maseczki ochronne medyczne . Dziś bez tego ani rusz.
maśka

Re: Program do prowadzenia gabinetu lekarskiego

Post autor: maśka »

jeszcze dochodzi sprzet medyczny, ktory warto kupić na https://www.timago.com/pl/ mają tam naprawdę dobre produkty
ODPOWIEDZ