Kawa na zdrowie

Zdrowa dieta to klucz do zdrowego, silnego ciała. Tutaj dyskutujemy o wartościowych posiłkach, przepisach na dania bogate w składniki odżywcze, witaminach i minerałach i o wszystkim, co związane ze zdrowym żywieniem.
Awatar użytkownika
Olimpia_75
Posty: 5
Rejestracja: 19 lis 2019, 10:26

Kawa na zdrowie

Post autor: Olimpia_75 »

Czy ktoś z was stosuje kawę w walce z niskimi ciśnieniem? Od urodzenia mam niskie ciśnienie, staram się pobudzać różnymi środkami, póki co kawa jest najlepsza. Czy macie jakieś inne alternatywy? Jaką kawę pijecie?
Awatar użytkownika
Centurion
Posty: 1
Rejestracja: 27 cze 2020, 1:47

Re: Kawa na zdrowie

Post autor: Centurion »

Nie wiem czy kawa jest taka prozdrowotna

---
zbiornik na gnojowicę
Awatar użytkownika
biegaczka
Posty: 26
Rejestracja: 17 cze 2020, 10:23

Re: Kawa na zdrowie

Post autor: biegaczka »

Czy tak naprawdę kawa jest na zdrowie? Myślę że warto przeczytać ten artykuł tu https://www.mestetyczna.pl/co-zamiast-k ... ternatywy/ Kawę spokojnie można zastąpić, a korzystając z innych napojów efekt uzyskamy taki sam jak nie lepszy i zdrowszy. Ja postawiłam na zielona herbatę i wcale nie żałuję.
Awatar użytkownika
Kapucynkar
Posty: 36
Rejestracja: 21 cze 2020, 16:03

Re: Kawa na zdrowie

Post autor: Kapucynkar »

Kawa jest zdrowa, ale pita w niewielkiej ilości i oczywiście dobrej jakości. Najlepsza według mnie jest kawa pellini http://www.kaweo.pl/pl/c/kawa-Pellini/42, oczywiście w ziarenkach, bo mielone to raczej odpadają. Wiadomo, że jeśli ktoś pije 10 filiżanek wątpliwej jakości kawy to nie będzie to ani zdrowe ani smaczne.
Awatar użytkownika
Civik
Posty: 1
Rejestracja: 18 lip 2020, 0:41

Re: Kawa na zdrowie

Post autor: Civik »

Czy kawa jest taka zdrowa??

---
https://automatyankaro.pl/
Awatar użytkownika
dedef
Posty: 303
Rejestracja: 22 mar 2019, 18:14

Re: Kawa na zdrowie

Post autor: dedef »

Zmień smak i postaw na coś zupełnie innego. Klasyka jest zawsze trafiona i ciekawa ale to właśnie te unikalne propozycje są najlepsze. Dlatego kawa orzechowa jest czymś niezwykle interesującym i ciekawym smakowo zarazem. Znajdziesz ją na stronie https://kawaiherbata.com/kawa-smakowa/135-orzechowa gdzie zachęcam zajrzeć po inne kawy czy herbaty.
ODPOWIEDZ