Internet na światłowodzie

Zdrowa dieta to klucz do zdrowego, silnego ciała. Tutaj dyskutujemy o wartościowych posiłkach, przepisach na dania bogate w składniki odżywcze, witaminach i minerałach i o wszystkim, co związane ze zdrowym żywieniem.
pawełek

Internet na światłowodzie

Post autor: pawełek »

Jeden z dostawców szerokopasmowego Internetu https://swiatlowod.net.pl w Wielkiej Brytanii oferuje technologię GPRS ze 100-procentowym okablowaniem światłowodowym. Oznacza to, że tego typu dostawca usług internetowych oferuje bardzo szybkie prędkości przesyłania danych. Oferuje również bardzo czystą jakość dźwięku. Inne funkcje obejmują; nieograniczony dostęp do usług telefonicznych GPRS, bezpłatne linie telefoniczne, poczta głosowa do trzech telefonów komórkowych i wiele innych. Zapewnia również bardzo dobrą obsługę telefoniczną.
szopeł

Re: Internet na światłowodzie

Post autor: szopeł »

Taki internet jest naprawdę szybki i niezawodny. Dopóki nie korzystałem z tej technologii to sobie nawet nie zdawałem sprawy jaka to jest jakość, jaka to jest prędkość. Warto szukać oferty dostawcy który w takiej technologii dostarcza usługę. W Krakowie na pewno śmiało można podpisać umowę z https://fiberlink.pl/ . Mają bardzo dobry zasięg i prędkość do 900 Mb/s.
ODPOWIEDZ