Dobra dieta pudełkowa

Zdrowa dieta to klucz do zdrowego, silnego ciała. Tutaj dyskutujemy o wartościowych posiłkach, przepisach na dania bogate w składniki odżywcze, witaminach i minerałach i o wszystkim, co związane ze zdrowym żywieniem.
Awatar użytkownika
fitka
Posty: 277
Rejestracja: 06 lis 2019, 16:02

Dobra dieta pudełkowa

Post autor: fitka »

Cześć! Korzystacie z diety pudełkowej? Jeśli tak, to jakie firmy polecacie?
Awatar użytkownika
sonia
Posty: 204
Rejestracja: 06 lis 2019, 16:03

Re: Dobra dieta pudełkowa

Post autor: sonia »

Jeśli chodzi o diety pudełkowe, to faktycznie - cieszą się one teraz ogromną popularnością. Sama miałam okazję prztestować kilka z nich, jednak najlepiej sprawdził się u mnie Body Chief https://bodychief.pl/dieta-pudelkowa/warszawa Zerknij na ich ofertę, możliwe że Ciebie też zainteresuje.
Awatar użytkownika
fitka
Posty: 277
Rejestracja: 06 lis 2019, 16:02

Re: Dobra dieta pudełkowa

Post autor: fitka »

Dzięki za namiar, chętnie sprawdzę. A co wpłynęło na to, że to według Ciebie najlepszy catering?
Awatar użytkownika
sonia
Posty: 204
Rejestracja: 06 lis 2019, 16:03

Re: Dobra dieta pudełkowa

Post autor: sonia »

Przede wszystkim świeżość posiłków, a takze ich różnoroność. Codziennie jem coś innego, dania się nie powtarzają. Do tego mają spory wybór diet - bez mięsa, bez glutenu, bez laktozy, dla sportowców itd. Każdy znajdzie coś dla siebie.
Awatar użytkownika
sisters
Posty: 60
Rejestracja: 10 paź 2019, 13:41

Re: Dobra dieta pudełkowa

Post autor: sisters »

Tak to już jest że w dzisiejszych czasach nie każdy ma czas na gotowanie, a szkoda. Ale cóż kto powiedział, że jak się nie ugotuje to nie zje się smacznie i zdrowo. Otóż właśnie sama się przekonałam, że dieta pudełkowa jest bardzo smaczna i sycąca. Zaczęłam zmawiać jedzenie z tej firmy https://dietly.pl/catering-dietetyczny/krakow i jestem bardzo mile zaskoczona. Uważam, że taki catering jest bardzo fajną alternatywą dla zabieganych by jeść zdrowo i regularnie
Awatar użytkownika
allin
Posty: 172
Rejestracja: 04 cze 2019, 20:37

Re: Dobra dieta pudełkowa

Post autor: allin »

ofert cateringu jest sporo, ale mnie osobiscie ciezko bylo trafic na taki, ktory by spelnial moje oczekiwania. Dopiero kolezanka z pracy polecila mi Loveat Catering Dietetyczny i oceniam go zdecydowanie najlepiej biorac pod uwage wszystkie z ktorych juz korzystalam . Dbaja o to, zeby dania byly urozmaicone, korzystaja z wysokiej jakosci skladnikow, co da sie oczywiscie wyczuc i zauwazyc. Jest smacznie, zdrowo, zawsze na czas. Polecam
Awatar użytkownika
podrzutek
Posty: 491
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:29

Re: Dobra dieta pudełkowa

Post autor: podrzutek »

Ostatnio szukałam sprawdzonej strony, na której mogłabym zrobić niemałe zakupy spożywcze przed świętami. Tutaj : https://ranozebrano.pl/salceson-w-kawalku-300g znalazłam bardzo atrakcyjną ofertę pod wieloma względami. Znajdziecie tam m.in. konfitury, wędliny - takie jak salceon - oraz zaopatrzycie się tam również w miód. Co sądzicie o tej stronie? Warto tam zrobić zakupy?
ODPOWIEDZ